Rocket League Collector’s Edition na PS4 i XOne. Szczegóły premiery i cena!

0
Rocket League
Rate this post

Bogate wydanie Rocket League. Kto się skusi?

Rocket League w bardzo krótkim czasie stało się fenomenem wśród miłośników gier. Gra w piorunujący sposób podbija rynek jednocząc już ponad 15 milionów graczy na całym świecie. Dodatkowo Rocket League już ponad 100 razy zostało wyróżnione jako „Gra Roku”, a to robi wrażenie!

Edycja kolekcjonerska Rocket League Collector’s Edition wprowadzona na polski rynek dzięki wydawnictwu Techland to nie lada gratka dla fanów ekstremalnej gry w piłkę nożną. Dotychczas gra rozpowszechniana była tylko w wersji cyfrowej – to właśnie się zmienia. Pudełkowe wydanie gry opakowane będzie licznymi bonusami. Oto one:

  • Trzy DLC – Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars i Chaos Run, zawierające nowe auta i elementy do ich kustomizacji;
  • kolekcjonerski plakat;
  • dodatkowa atrakcja – wcześniejszy dostęp do czterech absolutnie nowych, ekskluzywnych samochodów, które przez kilka tygodni będą dostępne na wyłączność tylko dla posiadaczy Collector’s Edition.

Dyrektor Marketingu i RP Wydawnictwa Techland podsumowuje „Produkcja studia Psyonix to idealny przykład na to, że siła tkwi w prostocie. To gra od której trudno się oderwać, bo po każdym spotkaniu mówimy sobie: jeszcze tylko jeden mecz. I rozgrywamy ich kilkanaście. Rocket League stanowi doskonałą, rodzinną rozrywkę dla każdej grupy wiekowej. Nie trzeba być fanem gier sportowych ani wyścigowych, by doskonale bawić się przy tej produkcji

W Rocket League gracze mają do dyspozycji drużyny złożone z podrasowanych samochodów, a ich zadaniem jest (jak na boisku przystało) strzelanie bramek. Auta dostępne w Rocket League nie są jednak zwyczajne. Bowiem w każdym z nich znajdziemy silniki rakietowe, dzięki którym będziemy mogli wykonywać skomplikowane manewry takie jak przeskoki, jazda po ścianach, przewrotki czy inne skomplikowane uderzenia w piłkę. W najnowszym dodatku „Hoops” gracze będą mieli możliwość rozegrania meczy w trybie gry w koszykówkę. Dużą zaletą gry jest możliwość współdzielenia ekranu, bowiem Rocket League pozwala na grę aż 4 osobom na raz przy jednej konsoli.

Rocket League Collector’s Edition w wersji na PlayStation 4 i Xbox’a One dostępne będzie od 24 czerwca 2016 roku. Cena gry zakręci się koło sumy 129,90 zł.