Edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed The Ezio Collection przygotowywana przez Ubisoft

0
Assassin's Creed The Ezio Collection
Rate this post

Główny bohater Ezio Auditore da Firenze powróci do gry już w listopadzie. Z tej okazji francuskie studio Ubisoft postanowiło przygotować dla graczy edycję kolekcjonerską. Najwierniejsi fani będą mogli kupić wersję gry, zawierającą między innymi popiersie głównego bohatera.

Ubisoft w ciekawy sposób wybrnął z problemu, jaki ogarnął uniwersum Assassin’s Creed. Studio znalazło antidotum i postanowiło wprowadzić do gry diametralne zmiany. Twórcy zamierzają bowiem rozbudować bieganie za przeciwnikami po dachach, a więc w tym roku nie mamy co liczyć na nową przygodę. Mimo wszystko dla niektórych graczy rok bez Assassin’s Creed okazał się być rokiem straconym, dlatego w sprzedaży pojawi się edycja kolekcjonerska.

W edycji kolekcjonerskiej otrzymamy trzy opowieści Ezio. Będą one dopasowane do dzisiejszych standardów, a mianowicie poprawiona zostanie płynność animacji, a bohaterowie i lokacje uzyskają nowe piękno.

Edycja kolekcjonerska Assassin’s Creed zawierać będzie:

  • grę,
  • popiersie Ezio,
  • soundtrack,
  • kolekcjonerskie pudełko,
  • 3 litografie.

Na taką wersję gry będziemy musieli przygotować około 350 złotych. Warto pamiętać, że jak na razie pudełko możemy zamówić jedynie przez sklep Ubisoftu.