Szczegóły o nowym systemie wyboru pupila w Pokemon GO

0
Aktualizacja Pokemon GO
Rate this post

Kilka ważnych informacji odnośnie wyboru towarzyszących Pokemonów.

Wraz z końcem sierpnia w sieci pojawiło się wiele informacji o nadciągającej aktualizacji, w której to gracze mieliby możliwość wymieniania się Pokemonami. Nadchodzący update miałby również dodać do gry specjalną opcję wybrania pupila, który towarzyszyłby każdemu trenerowi podczas poszukiwań. Niantic uchyla rąbka tajemnicy i zdradza kilka aspektów aktualizacji.

W ostatniej aktualizacji Pokemon GO Niantic dodał nową funkcję „Appraisal”, która pozwala na analizę mocy i potencjału (IV) danego Pokemona. Studio postanowiło iść krok dalej i wprowadzić jeszcze kilka nowych udogodnień.

Buddy Pokemon, bo tak właśnie nazywać się będzie nowa funkcja pozwoli graczom na wybranie ulubionego Pokemona z kolekcji, który stanie u jego boku jak serialowy Pikachu. Każdy Pokemon wybrany jako kompan odblokuje możliwość zdobywania unikalnych doświadczeń oraz nagród. Wybrany Buddy Pokemon widnieć będzie obok awatara gracza na ekranie profilowym. To nie koniec niespodzianek. Podróżujący z trenerem Pokemon co jakiś czas będzie obdarowywał go cukierkami Candy. Będzie to obecnie najlepsza metoda na zbieranie najrzadszych Candy w grze. Warto również dodać, że towarzysza podróży można zmienić w dowolnym momencie gry.

Aktualizacja Pokemon GO wydana zostanie w najbliższych tygodniach. Z kolejnym update gry do dyspozycji graczy trafi możliwość handlowania Pokemonami.