Fat Dog Games przedstawia Professional Offroad Transport Simulator

0
Rate this post

Fat Dog Games wyda nową grę studia Dev4Play – Professional Offroad Transport Simulator. To popularny typ gier transportowych, w którym poprowadzimy pojazdy ciężkie. Developer zaprezentował pierwszy materiał z gry, poinformował także, że gra ukaże się 6 grudnia 2017 na platformie Steam.

Professional Offroad Transport Simulator jest popularnym typem symulatora, który łączy w sobie przewożenie ciężkich ładunków z jazdą w trudnym terenie (tzw. offroad). Gracze będą mogli używać różnego rodzaju pojazdów do przewożenia ładunków do miejsc odbioru przez wąskie, niebezpieczne drogi. W grze będzie można wybierać spośród wielu dostępnych aut, w tym ciężarówek, jeepów, koparek, a także powiększać swoją kolekcję bądź ulepszać posiadany pojazd.

Twórcy pozostawili do dyspozycji graczy dwie duże mapy o zróżnicowanym terenie, a także kilka trybów rozgrywki, w tym tryb free ride, który pozwoli dowolnie eksplorować teren. Gra będzie regularnie aktualizowana o nowe treści, w tym pojazdy, materiały do transportu, zadania itp.

Wydawca ogłosił, że gra ujrzy światło dziennie już 6 grudnia tego roku. Od dziś wszyscy zainteresowani mogą dodawać grę do listy życzeń na platformie Steam, a także obejrzeć pierwszy materiał wideo z gry.