IMGN.PRO na WGW 2017 – zagraj w My Memory of Us, Seven, Symmetry oraz nadchodzące dodatki do American Truck Simulator i Euro Truck Simulator 2!

0
Symmetry
Rate this post

Globalny wydawca i developer IMGN.PRO w wielkim stylu pojawi się w październiku na warszawskich targach, gdzie zaprezentuje swoje najnowsze tytuły – My Memory of Us, Seven: The Days Long Gone oraz Symmetry. Oprócz tego na wszystkich graczy czekają American Truck Simulator: New Mexico i Euro Truck Simulator 2: Italia, a także niezwykła niespodzianka!

Tegoroczne Warsaw Games Week odbywa się w dniach 13-15 października i na targach nie zabraknie IMGN.PRO, które zaprezentuje swoje nadchodzące gry wraz z wielką atrakcją – w pełnowymiarowej ciężarówce od SCS Software będzie można zagrać w gorąco wyczekiwane American Truck Simulator: New Mexico, Euro Truck Simulator 2: Italia oraz w sekretne DLC do Euro Truck Simulator 2 jeszcze przed oficjalną zapowiedzią!

IMGN.PRO zaprasza na Warsaw Games Week 2017, gdzie będziesz miał okazję poznać całą masę wyjątkowych tytułów.

Imponującą ciężarówkę SCS Software znajdziesz w hali 3, przy lewym wejściu (patrząc od strony głównego wejścia), a w jej wnętrzu zapoznasz się z dwoma dodatkami. W American Truck Simulator: New Mexico zwiedzisz Nowy Meksyk, a w Euro Truck Simulator 2: Italia wybierzesz się na przejażdżkę włoskimi drogami. To wyjątkowa szansa – ciężarówkę wyposażono w ruchome siedziska symulatorów, wprowadzające do rozgrywki zupełnie nowy wymiar doznań, a wspomniane dodatki będą w niej dostępne do ogrania po raz pierwszy.

Oprócz tego w ciężarówce SCS będzie można przetestować sekretne DLC-niespodziankę do Euro Truck Simulator 2, które jeszcze nie zostało oficjalnie zapowiedziane!

W tytuły IMGN.PRO zagrasz w hali 3, tuż obok prawego wejścia:

MY MEMORY OF US to pozbawiona przemocy, side-scrollowa gra logiczna od Juggler Games, opowiadająca o dwójce przyjaciół, którzy świetnie się uzupełniają. Każde ma swoje indywidualne umiejętności, ale dopiero działając w parze mogą przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Wiedzą, że mają siebie, a ich przyjaźń pomoże im w przetrwaniu wojny. My Memory of Us pojawi się na WGW w formie dema hands-on na PC.

SEVEN: THE DAYS LONG GONE to izometryczne RPG w 3D od Fool’s Theory i IMGN.PRO, w którym gracze mogą bez ograniczeń eksplorować sandboksowy świat Imperium Vetrall. Wprowadzone do gry poruszanie się systemem parkourowym nie tylko pozwala na swobodne omijanie przeszkód niezależnie od ich wielkości i rozmieszczenia, ale również redefiniuje założenia rozgrywki klasyczne dla tego gatunku. Seven: The Days Long Gone będzie dostępne na WGW w postaci prezentacji hands-on na PC.

SYMMETRY od Sleepless Clinic rozgrywa się na opuszczonej, mroźnej planecie. Gracz jest odpowiedzialny za losy grupy naukowców, których statek rozbił się w tym nieprzyjaznym środowisku, zwabiony tajemniczym sygnałem. Cel to naprawa ich środku transportu, aby umożliwić postawionym w ekstremalnej sytuacji bohaterom ucieczkę. Głęboka i urzekająca fabuła jest wzbogacona przez nastrojową ścieżkę dźwiękową i oprawę graficzną, które podkreślają dwuznaczną atmosferę Symmetry. Symmetry pojawi się na WGW w formie prezentacji hands-on.