Beta trybu multiplayer Call Of Duty: WWII nadchodzi na PC

0
Beta Call Of Duty: WWII na PC
Rate this post

Prywatna Beta Call of Duty: WWII na konsolach odniosła niesamowity sukces. Zebrano ogromną ilość opinii i uwag, które zostaną wprowadzone do gry jeszcze przed jej premierą. Wszyscy gracze wykazali się ogromną chęcią dialogu i otwartością przez cały okres trwania Bety. Znaczy to wiele dla wszystkich twórców, którzy aktywnie czytali wszystkie wpisy i komentarze na kanałach społecznościowych.

Nareszcie Beta trybu multiplayer nadchodzi na PC jako otwarta dla wszystkich graczy. Otwarta Beta PC trybu multiplayer Call of Duty: WWII wystartuje 29 września i potrwa do 2 października. Dostępna będzie za pośrednictwem platformy Steam.

Otwarta Beta PC to tylko mały fragment całego wieloosobowego doświadczenia Call of Duty: WWII, jakie będzie dostępne za pomocą platformy Steam już we wrześniu. Ten test będzie najważniejszym na drodze do dostarczenia jak najlepszej jakości rozgrywki sieciowej podczas premiery w listopadzie, podczas którego wziętych zostanie pod uwagę kilka czynników:

 • Test mechaniki rozgrywki i infrastruktury sieciowej,

 • Zapewnienie fanom PC rozgrywki takiej, jaką zapewni pełne doświadczenie sieciowe Call of Duty: WWII,

 • Włączenie społeczności graczy PC, aby ostatecznie dopracować doświadczenie z rozgrywki przez premierą w listopadzie

Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe potrzebne do tego, żeby wziąć udział w Becie. Należy jednak wziąć pod uwagę, że są to wymagania tylko do wersji Beta. Wymagania rekomendowane do udziału w Becie pojawią się w przyszłości.

Minimalne wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7 64-Bit lub nowszy
 • CPU: Intel® Core™ i3 3225 lub podobny
 • RAM: 8 GB RAM
 • HDD: 25 GB HD wolnego miejsca
 • Video: NVIDIA® GeForce® GTX 660 @ 2 GB / AMD Radeon™ HD 7850 @ 2GB lub lepszy
 • DirectX: 11.0 lub podobny w zależności od karty graficznej
 • Szerokopasmowe złącze internetowe
 • Karta dźwiękowa: kompatybilna z oprogramowaniem DirectX

Te specyfikacje mogą zmienić się przed samym startem Bety, finalne wymagania zostaną więc zdradzone bliżej premiery.

W najbliższym czasie należy przygotować się także na kolejne informacje, między innymi ujawnienie zawartości Otwartej Bety na PC. Zanim wersja Beta będzie dostępna do wiadomości użytkowników zostaną też podane adresy, pod które należy udać się w razie problemów i po więcej informacji.

Więcej znaleźć można na kontach @SHGames oraz @CallofDuty w serwisie Twitter. Gdy tylko Beta wystartuje na opinie graczy będzie czekał wątek na portalu Reddit oraz specjalna ankieta, dostępna po zakończeniu rozgrywki. Informacje na temat konsolowej Prywatnej Bety i tego, czego dzięki niej udało się dowiedzieć, znaleźć można na wątku w serwisie Reddit.