Fugu Bubble Quest 2 trafiło na urządzenia Android

0
Fugu Bubble Quest 2
Rate this post

Nowa produkcja polskiego studia Efektpol VR.

Łódź, Polska – 13 września, 2016 – Młode studio deweloperskie Efektpol VR, zapowiedziało premierę swojego najnowszego dzieła – gry mobilnej zwanej Fugu Bubble Quest 2, będącej sequelem dobrze przyjętego na rynku Fugu Bubble Quest. Gra jest obecnie dostępna za darmo w sklepie Google Play w wersji na bogatą paletę urządzeń – niedługo powinna z kolei trafić na Apple App Store. Już teraz zaczyna zaskarbiać sobie sympatię graczy z całego świata.

W Fugu Bubble Quest 2 zadaniem gracza jest łącznie rybek w tym samym kolorze w rzędy poprzez przemieszczanie ich po przepięknych podwodnych planszach. Zarobi przy tym punkty i pozyska szansę wspinania się na drabiny rankingowe, a także tworzenia jak największych combosów i… po prostu dobrego bawienia się. W grze znajduje się kilka ciekawych trybów zabawy, w tym klasyczny, tryb pojedynku (w którym dwóch graczy pojedynkuje się ze sobą na jednym ekranie urządzenia mobilnego) oraz time attack, w którym każda akcja musi zostać wykonana w przeciągu pięciu sekund. Fugu Bubble Quest 2 oferuje ponadto mnóstwo powe-upów, wliczając w to główną bohaterkę, która pozwala pozbyć się większej ilości rybek w jednym momencie.

Gra ma na celu bycie świetnym relaksem oraz ciekawą propozycją na spędzenie wolnego czasu – nawet gdy posiadamy zaledwie kilka minut na grę. Cały nasz progres jest zawsze zapisywany, a my w dowolnym momencie możemy powrócić do zabawy.

Podsumowując:

  • Dopasuj wszystkich kolorowych mieszkańców oceanicznego królestwa do siebie, ale nie pozwól Fugu zasiać chaosu na mapie
  • Gdy będziesz potrzebować pomocy FUGU, ta przybędzie z odsieczą – i przyprowadzi swoich NOWYCH PRZYJACIÓŁ!
  • Twórz kombinacje przynajmniej pięciu stworków morskich w jednej linii (pionowo, poziomo lub na skos), by sprawić, aby szybko uciekły z mapy
  • Mimo, że postaci są urocze, nie możesz dać im się przytłoczyć – uważaj, bo mogą szybko zapanować nad planszą!
  • Baw się bardzo dobrze, Fugu to gra dla dzieci i dorosłych, która da Ci dużo frajdy!

Gra jest już dostępna do pobrania w sklepie Google Play pod tym adresem.

O serii Fugu Bubble Quest

Seria Fugu Bubble Quest została stworzona w jednym celu: by zapewnić graczom casualowym i hardcore’owym zabawę „pomiędzy ich codziennymi obowiązkami”. Już od początku autorzy chcieli dać graczom sposób na dobrą zabawę bez stresu, nawet dla całej rodziny. Tak właśnie powstało Fugu Bubble Quest – zostało stworzone z miłości i pasji do gier przez ludzi, dla których gry (zarówno mniejsze, jak i większe) są sposobem na życie.

O  Efektpol VR

Efektpol VR to bardzo szybko rozwijająca się firma skupiająca się na produkcji gier wideo i filmów. Została założona w 2012 roku przez Marcina Nowaka i już pojawiła się na rynku. Usytuowana w Łodzi, bardzo szybko się rozwija – już teraz pracuje nad kilkoma produkcjami mobilnymi, jak i większym projektem zwanym New Life. Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na efektpol.com.