Gameplay Sniper: Ghost Warrior 3 – misje, jazda samochodem i trzy sposoby walki

5
Sniper Ghost Warrior 3
Rate this post

Najnowszy Gameplay Sniper: Ghost Warrior 3 prosto z targów Gamescom 2016.

No i doczekaliśmy się najnowszego materiału wprost od polskiego dewelopera prezentującego fragmenty rozgrywki ze Sniper: Ghost Warrior 3. Otrzymane materiały serwują graczom sporą dawkę informacji, ponieważ opublikowany film zawiera komentarze Tomasza Pruskiego – starszego projektanta poziomów w CI Games.

Na gameplay-u z Sniper: Ghost Warrior 3 wyraźnie widać i słuchać, że każdą nową misję rozpoczynać będziemy z bezpiecznego miejsca, tzw. safe house. Dodatkowo w kryjówce będziemy mogli dobrać uzbrojenie oraz za pomocą laptopa wybrać zadanie, którego się podejmiemy. Przed kryjówką zawsze zastaniemy pojazd, pozwalający na szybkie dotarcie w okolice naszego celu. Tam cel będziemy mogli zlikwidować korzystając z trzech ścieżek (sposobów) walki.

Pierwszym sposobem jest obranie pozycji Snipera oraz likwidowania przeciwników z odległości. Drugim sposobem likwidowania przeciwników jest ukrywanie się w cieniu i „usuwanie” kolejnych przeciwników niczym skrytobójca – po cichu i bezwzględnie. Trzecim sposobem walki jest krwawa rzeź, czyli wtargnięcie na teren przeciwnika niczym John Rambo.

Podczas misji w Sniper: Ghost Warrior 3 do dyspozycji graczy trafi dron, co widać na poniżej zaprezentowanym materiale. Za jego pomocą będziemy mogli śledzić pozycje przeciwników oraz oznaczać je na mapie.

Premiera Sniper: Ghost Warrior 3 planowana jest na 27 stycznia 2017 roku na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Sniper: Ghost Warrior 3 – pojazdy, drony i zmienna pogoda

Twórcy Sniper: Ghost Warrior 3 postawili na duże mapy po których poruszać się będziemy za pomocą licznych pojazdów dostępnych w grze. Warto jednak pamiętać, że wystawianie się na otwartej przestrzeni może ściągnąć na nas uwagę przeciwnika, dlatego warto omijać wrogie patrole.

Ciekawym urozmaiceniem rozgrywki jest również wprowadzenie cyklu dnia i nocy oraz zmienne warunki pogodowe. Daje to również szeroki wachlarz możliwości w doborze taktyki. Poniżej galeria zdjęć i dodatkowy materiał video: