Wiedźmin 3: Krew i Wino – premiera przed E3?

0
Wiedźmin 3: Krew i Wino
Rate this post

Istnieje szansa, że CD Projekt RED wyda DLC przed końcem czerwca!

Na chwilę obecną jedną z najbardziej oczekiwanych informacji przed fanów Wiedźmina jest data premiery DLC Krew i Wino. CD Project RED dokładną datę premiery trzyma w ścisłej tajemnicy, lecz mamy już potwierdzone informacje, że dodatek do Wiedźmina pojawi się na PC, PS4 oraz XOne jeszcze w pierwszej połowie 2016 roku.

Informacje odnośnie przybliżonego terminu premiery DLC zaserwowali nam pracownicy CD Project RED podczas rozmowy z niemiecką redakcją Gamestar. Z wywiadu dowiadujemy się, że DLC Krew i Wino może wyjść jeszcze przed targami E3. W tym roku targi Electronic Entertainment Expo rozpoczną się 14 czerwca. Warto jednak mieć na uwadze, że nie jest to w pełni potwierdzona informacja, lecz tylko przypuszczenia. Niosą one jednak ze sobą wysokie prawdopodobieństwo sprawdzenia.

Od developera gry dowiedzieliśmy się natomiast kilku ciekawostek związanych z dodatkiem Krew i Wino. Jedną z nowinek jest wielkość terenu Toussiant oraz zmiany w grafice, których możemy spodziewać w najnowszym DLC. Więcej na temat dodatku znajdziecie w tym artykule.