GTA V Redux – celem hakerów. Premiera moda została przesunięta

0
GTA-V-Redux-premiera przesunięta
Rate this post

Data premiery GTA V Redux przesunięta

Modyfikacja GTA V Redux miała pojawić się pod koniec tego miesiąca, 26 sierpnia. Jeżeli nie czekaliście z niecierpliwością na tę modyfikację, niestety będziecie musieli poczekać jeszcze dłużej. W najnowszym zwiastunie moda możemy zauważyć, że data premiery została przesunięta na 16 września tego roku. Pod filmiki wrzucamy przyczynę przez którą premiera wspomnianej modyfikacji została przesunięta. Twórca GTA V Redux informuje, że jego komputer, stał się celem hakerów i większość projektu została utracona. Szczególnie mowa tutaj o plikach, w których zawarte był tekstury. Zatem Romito ma sporo pracy przed sobą miejmy nadzieje, że modyfikacja zostanie wydana w połowie września.

W założeniu GTA V Redux ma być najlepszą wizualną modyfikacją dla tego tytułu. Ma ona wprowadzić do świata Los Santos wiele ulepszonych efektów graficznych takich jak : pożary, eksplozje, dym czy inne efekty.

Nadal nie podano informacji na temat wymagań sprzętowych, które będą potrzebne do odpalenia GTA V Redux. Dla przypomnienia twórca moda korzysta z konfiguracji, którą opisywaliśmy w tym poście.