Red Dead Redemption 2 oficjalnie zapowiedziany!

0
Rate this post

Rockstar oficjalnie zapowiedział Red Dead Redemption 2!

Pierwszy oficjalny zwiastun Red Dead Redemption 2 otrzymamy jeszcze w tym tygodniu.

Rockstar pracowało nad Red Dead Redemption 2 przez wiele lat, a tytuł trafi w ręce graczy jeszcze tej jesieni.

„Red Dead Redemption 2 twórców Grand Theft Auto V i Red Dead Redemption to nadzwyczajna opowieść o życiu w bezlitosnym sercu Ameryki. Ogromny i klimatyczny świat gry stanowi też fundament dla nowych doświadczeń w rozgrywce sieciowej.”

Oficjalny zwiastun opublikowany zostanie już w najbliższy czwartek, o godzinie 17:00. Z dostępnych informacji wynika, że Rockstar przygotowuje grę na PlayStation 4 i Xbox One. Prawdopodobnie gra trafi również na komputery osobiste PC, lecz to dopiero w późniejszym czasie. Podobna sytuacja miała już miejsce w przypadku GTA V. Nic jednak nie jest pewne, bowiem pierwsza odsłona RDR nigdy nie ukazała się w wersji PC.

W RDR 2 dostępny będzie rozbudowany tryb sieciowy, co potwierdziło wszystkie wcześniejsze plotki. Zapowiada się wiele godzin ciekawej rozgrywki!

Założyciel Rockstar Games – Sam Houser – wypowiedział się następująco:

„Podczas tworzenia Red Dead Redemption 2 nasz zespół urzeczywistnia wizję wirtualnej rozrywki w tętniącym życiem świecie. Mamy nadzieję, że nasze bogate doświadczenie pozwoli zapewnić graczom fantastyczne doznania”.

Red Dead Redemption 2