Forza Horizon 3 Blizzard Mountain. Mamy zwiastun!

0
Forza Horizon 3 DLC Blizzard Mountain cena data premiery
Rate this post

Na DLC Blizzard Mountain czekał każdy fan Forza Horizon 3!

Czy znacie kogoś, kto z zapałem spędza kolejne godziny przez Forza Horizon 3, a jednocześnie nie czeka na nowe rozszerzenie Blizzard Mountain? Nie? No właśnie!

Każdy fan serii wyczekiwał od premiery gry na ten właśnie dodatek. Jest to pierwsze rozszerzenie do Forza Horizon 3, które rozgrzeje nawet najbardziej zapalonych fanów serii. Microsoft opublikował dziś pierwszy zwiastun prezentujący dodatkową zawartość po wgraniu DLC Blizzard Mountain. Ośnieżone zbocza gór, oblodzone drogi i zamarznięte tafle jezior czekają, by poskromić nawet najlepszych kierowców. Jesteście gotowi by zawalczyć o tytuł Króla Gór?

Oprócz sowicie ośnieżonych i oblodzonych dróg w najnowszym dodatku znajdziecie nowe tryby rozgrywki, kilka ciekawych wyzwań i nowe, piękne samochody. Wszystko to jest już dostępne do pobrania od godz. 19:00.

DLC Blizzard Mountain do Forza Horizon 3 dostępne jest posiadaczy Przepustki Sezonowej za 162,49 zł lub oddzielnie za 92,49 zł.

„Dodatek Blizzard Mountain wprowadza niespotykane wcześniej w grach z serii Forza Horizon zimowe scenerie, a w nich szybką jazdę po oblodzonych trasach, zmienne warunki pogodowe od lekkich opadów śniegu po lodowe zamiecie oraz nowe ustawienia pojazdów, w tym zimowe opony. Wraz z nowymi sceneriami, w dodatku Blizzard Mountain do gry Forza Horizon 3 graczom przyjdzie zmierzyć się ze śniegiem, lodem, ekstremalnymi wzniesieniami i śnieżnymi burzami, próbując swoich sił w walce o tytuł Króla Góry.”