IT-life CUP 2016 – Turniej w CS:GO i FIFA 16

0
IT-life CUP 2016 - Turniej w CS:GO i FIFA 16
Rate this post

Już w ten weekend, 27-28 sierpnia w Ełku odbędzie się IT-life Cup 2016. Podczas, którego odbędą się rozgrywki w Counter-Strike: Global Offensive i FIFA 16 wymagającymi opłacenia wpisowego. W przypadku FIFA 16 kwota wynosi 10 złotych, zaś w CS:GO opłata sięga 300 złotych na drużynę. 

Dwudniowa impreza odbędzie się w Ełku w galerii Brama Mazur znajdującej się przy Placu Miejskim 1. Pula nagród w obu turniejach sięga łącznie 15 000 złotych, a do zdobycia będzie zarówno gotówka, jak i sprzęt. Pula może ulec zmianie, oczywiście na lepsze. Wstęp na teren imprezy będzie otwarty. Organizatorzy wydarzenia po raz kolejny, przygotowali graczom jak i widzom dwa dni ekscytujących zmagań na najwyższym poziomie, masę zabaw, wiele emocji, a przede wszystkim wspaniałe nagrody do wygrania w różnego rodzaju konkursach.

Wśród sponsorów znalazły się między innymi takie firmy jak  Frestore, Arozzi, Fadecase, LG, NTT, Kaspersky, Crucial, Kinguin, SkinJoker, 1shot1kill i plantronics. A to nie wszyscy.

Turniej Counter Strike:GO, za który odpowiadają między innymi admin główny Łukasz „Meta” Kozłowski i Piotr „petzoR” Węgrzyn. Scenę poprowadzi Mar1na Crylova, a komentować turniej ma Krzysiek „KXN” Szymczak. Na lanie przewidziano miejsce dla 16 drużyn.

Nagrody w CS:GO wyglądają całkiem przyzwoicie i może być ciekawie. Oby tylko pogoda dopisała.

  • 1 miejsce: 3000zł + nagrody rzeczowe
  • 2 miejsce: 1000zł + nagrody rzeczowe
  • 3 miejsce: 500zł + nagrody rzeczowe

W turnieju FIFA 16 zostało przygotowane miejsca dla 64 zawodników, zapisy nadal są otwarte.  Gracze powalczą o pulę ok. 3000zł. Widzowie będą mogli dopingować w ogromnych emocjach swoje ulubione drużyny.

Nie zwlekaj, tylko weź swoich przyjaciół i przejedźcie już 27-28 sierpnia, na Halę Sportową Szkoły Podstawowej nr 2 w Ełku, aby poczuć największe emocje e-sportowe.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie pod adresami:

www.it-life.pl
https://www.facebook.com/itlifepl/
https://www.facebook.com/events/1039755966079701/