Diablo III – Sezon 9 – Kompendium wiedzy

0
diablo-iii-sezon-9-kompendium-wiedzy
Rate this post

Data rozpoczęcia sezonu 9 w Diablo 3 i zbiór najważniejszych informacji.

Sezon 8 w Diablo 3 już za nami! Przyszedł zatem czas na Sezon 9 i kolejne wspaniałe wyzwania w świecie Sanktuarium. Poniżej prezentujemy zbiór najważniejszych informacji z Sezonu 9 w tym nowe elementy ozdobne (ramki), nagrody i podboje oraz całkiem nowego zwierzaka!

Nowe elementy ozdobne w Diablo III – Sezon 9

Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i w 9 odsłonie zabawy znajdziemy nowe nagrody w postaci elementów ozdobnych. Każdy z nich można zdobyć zdobywają kolejne poziomy w postępach sezonowych.

W sezonie 9 oprócz wyjątkowego napierśnika i rękawic z zestawu Zdobywcy, do zdobycia będą portrety z motywem z Pandemonium. Dla kolekcjonerów zwierzaków twórcy również przygotowali małą niespodziankę. W sezonie 9 w Diablo III znajdziemy stworka o imieniu Skalniak, który nie tylko skruszy Wasze serca, ale także będzie podnosić dla Was złoto podczas walki.

diablo-iii-sezon-9-kompendium-wiedzy

Nagrody za postępy sezonowe w Diablo III – Sezon 9

Dla każdego miłośnika zdobywania kolejnych postępów sezonowych w Diablo 3 znajdzie się coś nowego. Jeżeli w poprzednich sezonach zawsze zdobywałeś tytuł Zdobywcy, odblokowałeś wszystkie możliwe miejsca w skrzynce i oswoiłeś wszystkie zwierzaki, to jesteś gotowy na kolejne wyzwania w Sezonie 9. Podczas nowego sezonu do odblokowania będzie kolejne miejsce w skrytce, zwierzak oraz ramka portretu. Co zrobić, aby to wszystko otrzymać? Należy wykonać następujące zadania w ramach tytułu Zdobywcy:

  • Ukończ Szczelinę Nefalemów w czasie krótszym niż pięć minut na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Ukończ 60. poziom Głębokiej Szczeliny w grze solo.
  • Zabij Chciwość na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Zabij Króla Szkieletów w czasie krótszym niż 30 sekund na poziomie trudności Udręka XIII.
  • Przekuj przedmiot legendarny lub z zestawu.
  • Wzmocnij przedmiot starożytny za pomocą legendarnego klejnotu o randze 50. lub wyższej.
  • Ulepsz trzy legendarne klejnoty do rangi 55 lub wyższej.
  • Dokonaj dwóch podbojów.

Podboje sezonowe w Diablo 3 – Sezon 9

Sezon 9 to również zmiany w podbojach. Dla wszystkich spragnionych prędkości czekają podboje Sprinter lub Wyścigowiec i Demon szybkości albo Pragnienie szybkości. Dla wielbicieli złota i bogactwa przygotowane zostały specjalne podboje Skąpstwo lub Skąpnica. Dla fanów Przeklętych wydarzeń również coś się znajdzie. Twórcy przygotowali specjalnie dla Was Przeklęte wydarzenia Klątwy! i Wielka koniunkcja. Jeżeli czujecie się „pro” w Diablo 3, zmierzcie się z podbojami Euforia i Nadczłowiek, gdzie do wyzwania należy podejść bez zestawu.

Podboje Diablo 3 Sezon 9

Dar Haedriga – Sezon 9

Podobnie jak w poprzednich sezonach, tak i w tym za ukończenie poszczególnych rozdziałów każdy z graczy otrzyma zestaw klasowy z Darów Headriga. Kompletna lista zestawów z Daru Headriga znajduje się poniżej.

Jak zdobyć kolejne elementy zestawu? Po ukończeniu rozdziałów II, III i IV w postępach sezonowych każdy z Nefalemów otrzyma trzy Dary Haedriga. Każdy Dar zawiera elementy poszczególnych zestawów klasowych. To jakie elementy otrzymamy, zależy od postaci którą graliśmy podczas otrzymania Daru.

Zestawy które można zdobyć w sezonie 9. dzięki Darom Haedriga:

Barbarzyńca – Potęga Ziemi
Krzyżowiec – Ciernie Zaklinacza
Łowczyni demonów – Opończa Cienia
Mnich – Strój Małpiego Króla
Szaman – Szaty Nefrytowego Żniwiarza
Czarownica – Ozdoby Ognistego Ptaka

Dar Haedriga - Sezon 9 lista zestawów

Najczęściej zadawane pytania

P: Kiedy rozpocznie się dziewiąty sezon?

O: Sezon 9 rozpocznie się w piątek 6 stycznia o 17:00 czasu pacyficznego w Ameryce Północnej, 17:00 czasu polskiego w Europie oraz o 17:00 czasu koreańskiego w Azji. Aby uzyskać pomoc ze strefami czasowymi, wystarczy odwiedzić tę stronę (odnośnik w j. angielskim).

P: Kiedy zostaną zresetowane tablice wyników postaci niesezonowych?

O: Tablice wyników postaci niesezonowych są powiązane z tzw. erami, z których każda trwa 6-12 miesięcy. Ostatnia era zaczęła się 5 sierpnia. Aby otrzymać więcej informacji, przeczytajcie ten wpis.

P: Co się stanie z wynikami z wcześniejszych sezonów?

O: W miarę dodawania kolejnych sezonów nie będziemy w stanie przechowywać niektórych prywatnych rekordów. Choć w sezonie 9. będziecie mogli zobaczyć swoje rekordy osobiste ze wszystkich poprzednich sezonów, wraz z którymś z przyszłych sezonów rozpoczniemy proces usuwania najstarszych rekordów, poczynając od sezonu 1. Stanie się tak bez względu na wasz udział we wcześniejszych sezonach. Więcej informacji na ten temat podamy w późniejszym terminie.

A czy Wy jesteście już gotowi na 9 sezon w Diablo III?