Najbardziej niebezpieczny boss zawita w Skyforge

0
Skyforge Akonita
Rate this post

Najnowsza aktualizacja Skyforge ogłoszona.

Deweloper Allods Team i międzynarodowy wydawca My.com ogłosili aktualizację Akonita w Skyforge, która wprowadzi do gry najbardziej niebezpiecznego bossa. Gracze, którzy mają wysokie poziomy będą mogli zmierzyć się ze śmiercionośną Akonitą i jej niepokonaną armią, których statek kosmiczny już wyruszył na podbój Aelionu.

Akonita rządzi żelazną ręką matriarchalnym imperium. Zajmuje kolejne światy, opanowuje narody i przygarnia sobie cenne surowce ze zdobytych wcześniej obszarów. Bohaterowie Skyforge będą musieli pokonać Akonitę i jej żądnych krwi wojowników, zanim ich statek ponownie wyląduje na następnej planecie i przyniesie spustoszenie.

W walce z Akonitą bardzo dużą pomocą będą służyły paczki Discord Packs, dostępne od 8 aż do 22 czerwca. Szczegóły odnośnie paczek znajdują się tutaj.

Skyforge jest darmową grą MMORPG zlokalizowaną w uniwersum, gdzie nieśmiertelni i śmiertelni walczą o przetrwanie przeciwko potworom z kosmosu, wykorzystującym zaawansowane technologie. Swoją przygodę gracze rozpoczynają jako odrodzony nieśmiertelny i walczą o to, by stać się potężnym bogiem.

Skyforge można pobrać za darmo z oficjalnej strony gry.

Poniżej możecie zobaczyć trailer aktualizacji Skyforge, miłego oglądania!