Patch 1.12 do Uncharted 4 a w nim nowa mapa!

0
Uncharted-4-Patch-1-12
Rate this post

Trailer i szczegóły aktualizacji Uncharted 4

Producent Uncharted 4 opublikował w sieci kolejny update, w którym spełnił marzenie wielu graczy – a dokładnie, dodano więcej map do trybu sieciowego! Dodano nową mapkę Devon i jak komentuje twórca gry – jest to jedna z największych map, jaka została dodana do Uncharted 4.

Inspiracją dla nowej mapy Devon była kampania fabularna Uncharted 4, w której jesteśmy przenoszeni do ruin opuszczonej kopalni. Osoby, które lubią walkę na krótkim dystansie nie będą mogły narzekać na brak miejsca, gdzie to w ciasnych korytarzach będzie toczyła się rozgrywka. Nie zapomniano o snajperach, którzy znajdą dla siebie szerokie i otwarte przestrzenie.

Patchu 1.12 do Uncharted 4 wprowadza wiele zmian i usprawnień do trybu sieciowego. Od teraz będziemy zarabiać wirtualną walutę (relikty) nie tylko za ukończone zadania, lecz za wygrane mecze. W skrzynkach znajdziemy przedmioty, które wcześniej mogliśmy otrzymać tylko w ramach dodatków.

Naughty Dog poinformowało również, że od 2 do 16 września obniża cenę na skrzynki z przedmiotami, które dostępne są w Uncharted 4 Multiplayer Store. Rabaty mają sięgać od 33 do 37 procent.

To jeszcze nie koniec prezentów! Jak czytamy na blogu PlayStation w patchu 1.12 do Uncharted 4 wprowadzono zmiany w trybie rankingowym, w którym znalazły się nowe nagrody. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie Uncharted.

We wrześniu zostanie udostępnione kolejne DLC w którym znajdziemy nową mapę, tryb rozgrywki, elementy personalizacji oraz wiele więcej! Czekajcie na więcej informacji, a teraz obejrzyjcie zwiastun na którym zaprezentowano nową mapę Devon.