Destiny za darmo ? Deweloper wydaje oficjalne informacje

0
Destiny
Rate this post

Czy Destiny będzie za darmo ?

Czy gra Destiny będzie dostępna w modelu free to play ? Wszystkie branżowe serwisy, cały czas rozważają taką opcję i liczą, że plotki okażą się prawdą. Głównym źródłem, którym sugerowano się, że Destiny będzie darmowe jest sklep Microsoftu, w którym umieszczono informacje : Gra bezpłatna, zawiera zakupy w aplikacji.

Po tym fakcie zaczęły się spekulacje, czy deweloper nie chce zrobić nam prezentu rozdając Destiny za darmo, jeszcze przed premierą drugiej części, której debiut planowany jest w przyszłam roku.

Jednak studio Bungie wydało oficjalny komunikat w tej sprawie na oficjalnym forum Destiny :

Destiny w cyfrowej wersji może być oferowane za darmo w niektórych sklepach konsolowych. Gracze mogą pobrać podstawową wersję Destiny, lecz otrzymują wówczas dostęp jedynie do Trial Mode. Jeśli gracze będą chcieli przejść do pełnej wersji pobierając ją cyfrowo, będą musieli zakupić Destiny – The Collection i dopiero wtedy otrzymają dostęp do nowej zawartości.

Zatem wszelkie spekulacje czy Destiny będzie można pobrać za darmo – zostały rozwiane.

Bungie w swojej wypowiedzi wspomniało o pakiecie Destiny – The Collection, zatem czym ona jest ? Jest to specjalna wersja gry, która zostanie wydana na konsole Playstation 4 i Xbox One w przyszłym miesiącu, a dokładnie 20 września. W pakiecie znajdziemy :

grę Destiny;
dodatek The Dark Below;
dodatek House of Wolves;
dodatek The Taken King;
dodatek Rise of Iron.

Dodajmy, że ostatni dodatek Rise of Iron – nie pojawił się jeszcze na rynku, zatem 20 września będzie to debiut tego dodatku.