Do CS:GO wraca odświeżone de_inferno

0
Counter Strike Global Offensive
Rate this post

Tej nocy Valve wprowadziło sporą aktualizację klienta CS:GO.

Oprócz odświeżonej mapy de_inferno znajdziemy w kilka na prawdę istotnych poprawek.

Nocna aktualizacja Counter-Strike: Global Offensive wprowadziła do gry wiele usprawnień w rozgrywce, a co najważniejsze w obecnej wersji beta testować można nową wersję mapy de_inferno.

Warto przypomnieć, że Valve wycofało mapę de_inferno w kwietniu tego roku z puli map turniejowych. Powodem była duża liczba błędów zgłaszanych przez topowych graczy, którzy jednogłośnie skarżyli się na zaburzony balans rozgrywki. Jak widać Valve nie opuszcza swych graczy i wprowadza odpowiednie usprawnienia.

Co wprowadza pach 1.35.5.3rc do CS:GO?

Oprócz odświeżonej mapy w grze znajdziemy kilka ciekawych poprawek. Najważniejszą kwestią jest optymalizacja gry dla Windows 10, dzięki czemu powinniśmy otrzymać lepszą jakość oprawy graficznej i mniejsze spadki FPS. Oprócz tego poprawiono szereg animacji oraz dodano milisekundowe opóźnienie zapobiegające błędom, gdy gracz stale trzymał przycisk od kucania.

Każdy kto chce wypróbować poprawioną mapę de_inferno powinien odpalić ustawienia CS:GO na Steam, a następnie wybrać opcję beta testu i zaznaczyć wersję 1.35.5.3rc. I jak Wam się podoba najnowszy patch?