The Last of Us 2 oficjalnie zapowiedziane! Krótki trailer z gry

0
The Last of Us Part II
Rate this post

The Last of Us 2 i wielki show!

Na wczorajszej konferencji PlayStation Experience największe emocje wzbudziła informacjia na temat zapowiedzi The Last of Us Part II. Pierwsza prezentacja The Last of Us Part II jest już za nami, jednak są to szczątkowe informacje. Szef Naughty Dog – Neil Druckmann dopowiedział, że pierwsza część The Last of Us w głównej mierze skupiała się na miłości pomiędzy Ellie i Joelem, zaś druga będzie opowiadała o nienawiści.

Akcja The Last of Us Part II prawdopodobnie będzie rozgrywać się pięć lat po wydarzeniach, które zostały przedstawione w pierwszej części. Główną bohaterką jest 19-letnia kobieta Ellie. Druckmann nie zdradził, kogo dokładnie będzie chciała zabić główna bohaterka. Na podstawie zwiastuna The Last of Us Part II – możemy być pewni, że będzie robić to w sposób bardzo brutalny i bezwzględny.

Duckmann zapewnił, że gra będzie dopracowana w każdym detalu. Dodał również, że studio Naughty Dog – chciało zapowiedzieć grę podczas przyszłorocznych targów E3, jednak zdecydowano, że informacja zostanie podana na PlayStation Experience.