Football Manager 2017 już w listopadzie! Znamy cenę oraz funkcje

0
Footbal-Manager-2017
Rate this post

Football Manager 2017 już we listopadzie!

Premiera Football Manager 2017 została zaplanowana na 4 listopada na komputery osobiste (PC) z Windowsem, Linuxem oraz Macintosh’em. Tytuł ten w Polsce zostanie wydany przez firmę Cenega i będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy), w pudełkowej oraz cyfrowej wersji.

Czego możemy spodziewać się w grze Football Manager 2017 ? Poprowadzimy ponad 2500 prawdziwych klubów piłkarskich, do dyspozycji będziemy mieli ponad 500 000 autentycznych piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego. Zatem zarządzaj w pełni transferami w klubie – kupuj oraz sprzedawaj zawodników, zadecyduj kto będzie siedział na ławce rezerwowej, a kto zagra w wyjściowej jedenastce. Twórz nowe założenia taktyczne, rozmawiaj z piłkarzami przed meczem, wydawaj polecenia podczas rozgrywki, a przede wszystkim oglądaj mecze dzięki zaawansowanemu silnikowi 3D. Dodatkowo, będziemy musieli poradzić sobie z mediami oraz dbać o zadowolenie zarządu, który będzie śledził każdy nasz ruch.

Cenega dodaje, że wszyscy którzy zakupią grę (zarówno w przedsprzedaży, jak i po premierze) otrzymają za darmo dostęp do dodatkowej wersji Football Manager Touch 2017. W Touch skoncentrowano się na transferach oraz taktyce.

Fotball Manager 2017 można nabyć m.in. w sklepie kinguin.pl i musimy wyłożyć 196,67 zł – link tutaj.

Podczas zakupów pre-order otrzymamy takie bonusy jak :

  • Zawartość dodatkowa do pobrania do Football Manager Touch 2017, a w tym : „Board override” („przekonanie zarządu”), „No firing” („brak zwolnień”), „All job applications” („wszystkie oferty o pracę”), „National management” („posada selekcjonera kadry narodowej”) oraz 3 zupełnie nowe wyzwania w trybie „Challenge” („wyzwań”),
  • dostęp do grywalnej wersji beta, którą otrzymamy ok. dwa tygodnie przed premierą. Kariera w trybie dla jednego gracza, którą rozpoczniemy w trybie beta, będziemy mogli kontynuować w pełnej wersji gry.

Ktoś z Was skusi się na Football Managera 2017 ?