Sony podnosi cenę usługi PlayStation Plus

0
PS-Plus Październik 2016
Rate this post

Nowy cennik PlayStation Plus!

Na oficjalnym blogu Sony podało, że cena usługi PlayStation Plus w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie nieco się zwiększy. W pierwszym wymienionym Państwie użytkownicy będą musieli wydać o 10 dolarów drożej niż dotychczas, czyli 60 dolarów. Cena wzrosła o ok. 38 zł. Wzrośnie również cena trzymiesięcznej subskrypcji PlayStation Plus, na którą będziemy musieli wydać 25 dolarów (było 19 dolarów). Mieszkańcy USA, którzy wykupują usługę w rozliczeniu miesięcznym będą zadowoleni ponieważ cena nie podniesie się, zaś w Kanadzie cena wzrośnie o ok. 2 dolary kanadyjskie.

Nie podano informacji, czy podwyżka PlayStation Plus obejmie również Europę. Pewne jest, że nowe ceny w USA i Kanadzie wejdą w życie od 22 września. Poniżej oficjalne stanowisko Sone’go na temat podwyżki cen :

PlayStation Plus stara się wzbogacić swoje doświadczenia za pośrednictwem usługi na najwyższym światowym poziomie dla fanów. Oznacza to, że po raz pierwszy wzrośnie cena PS Plus w USA i Kanadzie od momentu uruchomienia serwisu w 2010 roku. Nowa wycena odzwierciedla aktualne warunki rynkowe, jednocześnie umożliwiając nam zapewnienie wyjątkowej wartości dla naszych członków – czytamy na blogu.