Patch 1.02 do Battlefield 1 na PC, Xbox One i PS4 – lista zmian

0
Battlefield 1 poprawki
Rate this post

Patch do Battlefield 1 wydany!

Patch 1.02 do Battlefield został udostępniony, a deweloper opublikował szczegóły wspomnianej łatki.

Na liście poprawek ogólnych możemy odnaleźć zlikwidowanie błędu, który powodował utknięcie na ekranie globu w momencie anulacji matchingu, naprawiono błąd związany ze skórkami broni, które nie zawsze były kasowe po zezłomowaniu. Usunięto błąd związany z brakiem nieśmiertelnika The Insider.

Użytkownicy PC od teraz bez problemu będą mogli korzystać z pada od konsoli Xbox One (występowały problemy z przyciskami A i X) i nie powinni mieć już problemów związanych z zamykaniem aplikacji. Użytkownicy Xbox’a mogą cieszyć się ponieważ naprawiono błąd, który odblokowuje nieśmiertelnik Trench Raider.

Jeżeli chodzi o interfejs użytkownika, to patch 1.02 do Battlefield 1 poprawia brak celów, które mogliśmy zauważyć w rozdziale Błoto i Krew w kampanii fabularnej. Naprawiono błędne informacje które pojawiały się na ekranie ładowania, usunięto błąd związany z brakującym licznikiem nieśmiertelników. Użytkownicy PC nie powinni mieć problemu z podejrzeniem ekranu opcji sterowania.

Patch 1.02 do Battlefield wprowadza również poprawki w grafice. Poprawiono niektóre animacje żołnierzy oraz usunięto błąd graficzny, który występował w momencie przejścia z War Story do menu.