Uncharted 4 – premiera darmowego dodatku Survival

0
Uncharted 4 Survival
Rate this post

Już dziś będziemy mogli zobaczyć wszystkie detale, którymi częstuje nas Naughty Dog w najnowszym dodatku do Uncharted 4.

Już od dłuższego czasu studio Naughty Dog pokazywało nam zachęcające zwiastuny prezentujące rozgrywkę w Uncharted 4. W transmisji na żywo, która odbyła się w nocy, twórcy zademonstrowali niemal wszystkie atrakcje, które przyniesie ze sobą najnowszy darmowy patch.

Dodatek o nazwie Survival jest zupełnie darmowy i waży około 3 GB. Rozszerzenie wprowadzi do gry wiele nowości w postaci skórek dla postaci, broni, dwóch map oraz zupełnie nowego trybu King of the Hill. Dodatek możemy poznawać samodzielnie dzięki botom, które pomogą nam w walce lub po prostu z trójką znajomych. Survival przynosi ze sobą nowe Trofea i obsługuje matchmaking.

Lecz to nie koniec niespodzianek, gdyż Naughty Dog zapowiedziało więcej dodatków do Uncharted 4, które mają zadebiutować w przyszłym roku. Poniżej macie okazję zobaczyć livestream, gdzie twórcy prezentują Survival w pełnej okazałości. Pliki aktualizacji w najbliższych godzinach mają trafić na PSN.