Watch Dogs 2 – przedstawienie świata w 19 minut

0
Watch Dogs 2
Rate this post

Twórcy gry Watch Dogs 2 postanowili pokazać graczom hakera, z którym będziemy przemierzali świat już niebawem. Podczas 19 minutowej rozgrywki, można zobaczyć naprawdę sporo świeżości.

Francuska korporacja Ubisoft kontynuuje przedstawianie swoich świeżynek. Twórcy opublikowali bowiem materiały, które po raz pierwszy ujrzały światło dzienne podczas targów E3 i Gamescom.

Na poniższym materiale możemy zobaczyć toczącą się rozgrywkę. Warto tutaj zwrócić uwagę na drugą część  misji – świat reaguje bardzo żywo na wszelkie przejawy agresji i w mig na miejscu pojawia się policja próbująca uspokoić sytuację. Na filmie mamy możliwość zobaczenia rozgrywki w trybie PVP, który polega na walce „ofiara vs. łowcy” – ofiara musi bowiem uciekać przed trzema złymi.

Do premiery zostało jeszcze sporo czasu, jednak przed pojawieniem się Watch Dogs 2 na rynku, będziemy pewnie mieli wgląd do zapowiadających produkcję materiałów. Gra zapowiada się naprawdę świetnie, a już teraz zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu.