Vampyr – nowy gameplay z targów Gamescom 2016

0
Vampyr Gamescom 2016 gameplay
Rate this post

Vampyr, czyli krwawa i mroczna rozgrywka wampirem.

Studio Dontnod już wcześniej zaprezentowało fragmenty rozgrywki z Vampyr, co miało miejsce na targach E3 2016. Zaznaczali wtedy, że jest to bardzo wczesny etap gry. Minęło trochę czasu i przyszedł czas na kolejny materiał. Co zobaczyliśmy na targach Gamescom 2016?

Mroczny tytuł Vampyr przeniesie graczy do Londynu, gdzie po zakończeniu I Wojny Światowej wybuchła epidemia grypy. Gracz wcieli się w wojskowego chirurga, który pomaga chorym i cierpiącym ofiarom zarazy. Dramat bohatera rozpoczyna się jednak wtedy, gdy zostaje przemieniony w wampira stojącego na rozdrożu – ratować pacjentów, czy wypić ich krew. Tą decyzje będzie oczywiście mógł podjąć gracz, a od dokonanego wyboru zależeć będzie kolejny bieg wydarzeń. Co więcej, wybór drogi którą pójdziemy będzie miała wpływ na umiejętności postaci. Brzmi ciekawie.

Vampyr finalnie zostanie wydany na komputery PC i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Niestety, w dalszym ciągu nie wiadomo kiedy gra trafi do sprzedaży – realnym terminem jest jednak 2017 rok.

Poniżej znajdziecie gameplay Vampyr z targów Gamescom 2016: