Akracing ProX – fotele gamingowe

0
Fotele Gamingowe
Rate this post

Akracing to marka, która już od dłuższego czasu kojarzona jest z nietuzinkowymi projektami foteli obrotowych do komputera. Niedawno oferta tego producenta rozszerzona została o zupełnie nową serię wyrobów. Wspomniana seria nosi nazwę Akracing ProX i jest aktualnie najbardziej ekskluzywną linią produktową tej marki. Fotele te są odpowiedzią na oczekiwania graczy, którzy aktywnie uczestniczą w projektowaniu nowych konstrukcji firmy Akracing.

Na co mogą liczyć klienci nabywający produkty z serii ProX? Przede wszystkim otrzymają oni fotele gamingowe o wyrafinowanej charakterystyce ergonomicznej oraz jeszcze trwalszych mechanizmach konfiguracyjnych. Od pozostałych serii Akracing odróżniają się one przede wszystkim rozmiarem. Są to obecnie fotele komputerowe o największych gabarytach w całej ofercie tej popularnej marki. Staną się one z pewnością faworytem osób o wysokim wzroście i szerokich barkach. Projektując modele ProX firma Akracing zastosowała nową koncepcję stalowej ramy, która umieszczana jest wewnątrz siedziska i oparcia. Jej poprawiona wersja gwarantuje jeszcze lepsze właściwości ergonomiczne oraz została znacznie wzmocniona. Ponadto każdy fotel gamingowy Akracing ProX wyposażono w podłokietniki w wersji 4D, co znacznie ułatwia idealne dopasowanie ich ustawień do wielkości dowolnego biurka. Skóra ekologiczna stanowiąca obicie fotela, została dodatkowo pokryta specjalną warstwą ochronną w technologii Bycast, aby zapewnić jej lepsze zabezpieczenie przed zużyciem i drobnymi uszkodzeniami. Podobnie jak w innych fotelach Akracing, nabywając ProX możemy liczyć również na unikalny mechanizm bujania siedziskiem oraz dodatkowe poduszki rozszerzające możliwości konfiguracji fotela w idealnej dla siebie pozycji siedzącej. Konstrukcja osadzona została na nowatorskich kółkach, których zastosowanie nigdy nie będzie skutkowało uszkodzeniami powierzchni podłogi.

Fotele Gamingowe

Seria ProX szybko wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród profesjonalnych graczy. Fotele gamingowe tego typu można już dzisiaj spotkać podczas wielu turniejów gier komputerowych. Akracing ProX w ekspresowym tempie zyskuje coraz to większą popularność. Jego unikalny design oraz rozliczne zalety ergonomiczne sprawiają, że nabywają go chętnie nie tylko zawodowi gracze, ale również amatorzy. Dla firmy Akracing model ten okazał się ogromnym sukcesem sprzedażowym.

Wszystkie modele foteli Akracing dostępne są w promocyjnych cenach pod adresem: gamera.pl/manufacturer/akracing/