War Rock – nowy wybuchowy dodatek

0
War Rock - wybuchowa aktualizacja
Rate this post

W nowym dodatku do War Rock znajdziecie: nową mapę, tryb gry, postać oraz inne nowości. Dodatek od już dostępny do pobrania.

War Rock doczekało się aktualizacji, która obejmuje m.in. nową mapę na 16 graczy, zabójczą agentkę Sarę Gainskey, system osiągnięć oraz nagrody za systematyczne logowanie.

Mapa Two Way pozwala na rozgrywkę dla 8 na 8 graczy. Rozgrywka toczy się pod koniec operacji, mającej na celu wyeliminowanie pozostałych rebeliantów z grupy National Independence Union (N.I.U) w Byway Area. Oblężenie okolicy jest tym bardziej niebezpieczne, że w rękach rebeliantów znajduje się groźna broń chemiczna. Gracze muszą podjąć ważną decyzję, czy wycofać się z akcji, czy zaatakować rebeliantów nawet pod groźbą wywołania śmiertelnego wybuchu bomby chemicznej.

Najnowsza aktualizacja wprowadzi do gry także nową postać, groźną agentkę Sarę Gainskey, która w przeszłości służyła w holenderskich służbach specjalnych AIVD. Sara to specjalistka od działań wywiadowczych i walki. Uznano ją za zaginioną po akcji na wrogim terytorium, jednak sprytna agentka pojawiła się na nowo w grze, pracując dla prywatnej organizacji militarnej. Z okazji wprowadzenia do gry nowej agentki, w War Rock pojawiła się broń w barwach Holandii.

Najnowszy system osiągnięć będzie nagradzać graczy za umiejętności i sukcesy na polu bitwy punktami AP, które później mogą zostać wymienione na przedmioty w grze oraz specjalną broń. Najbardziej wytrwali gracze zostaną sowicie nagrodzeni, jeśli będą logować się do gry przez 30 dni z rzędu. Poniżej mała prezentacja z dodatku: