Przerwa techniczna na serwerach The Division. Patch 1.3 wylądował na PS4

0
the-division

Ubisoft wyłącza serwery The Division

Użytkownicy konsoli PS4 otrzymają patch 1.3 do The Division. Premiera łatki 1.3 na PC oraz Xbox One odbyła się dokładnie tydzień temu i znajduje się w niej sporo poprawek oraz wprowadza ona wiele nowości do gry. Patch dodaje nowe rodzaje broni, nowe części ekwipunku oraz o wiele trudniejsze poziomy w niektórych epizodach. Oczywiście nie jest to pełna lista zmian i nowości – tutaj znajdziecie więcej szczegółowych informacji.

Na dziś została zapowiedziana przerwa techniczna serwerów The Division, podczas niej zostanie wgrany patch 1.3 dla PS4 oraz :

  • Zawartość Aktualizacji 1.3 jest dostępna na PS4.
  • Naprawiono błąd, przez który Wartościowe Cele miały maksymalnie 30 poziom doświadczenia. Naprawiono także błąd, przez który takie cele nie pozostawiały danych wywiadowczych po ich pokonaniu.
  • Naprawiliśmy błąd przez który gracze, którzy pokonali ostatniego przeciwnika w najeździe Smocze Gniazdo i zginęli przed opuszczeniem terenu najazdu mogli powrócić, wykonać najazd i zgarnąć łup ponownie.
  • Naprawiono błędy, które powodowały niestabilność serwerów i utratę łączności.

Studio informuje, że patcha 1.3 na PlayStation 4 do The Division, nie oznacza, że dodatek Podziemie jest dostępny do pobrania. Jak już wiadomo, premiera dodatku na PS4 została zapowiedziana na 2 sierpnia tego roku.