Przerwa techniczna na serwerach The Division. Patch 1.3 wylądował na PS4

0
the-division
Rate this post

Ubisoft wyłącza serwery The Division

Użytkownicy konsoli PS4 otrzymają patch 1.3 do The Division. Premiera łatki 1.3 na PC oraz Xbox One odbyła się dokładnie tydzień temu i znajduje się w niej sporo poprawek oraz wprowadza ona wiele nowości do gry. Patch dodaje nowe rodzaje broni, nowe części ekwipunku oraz o wiele trudniejsze poziomy w niektórych epizodach. Oczywiście nie jest to pełna lista zmian i nowości – tutaj znajdziecie więcej szczegółowych informacji.

Na dziś została zapowiedziana przerwa techniczna serwerów The Division, podczas niej zostanie wgrany patch 1.3 dla PS4 oraz :

  • Zawartość Aktualizacji 1.3 jest dostępna na PS4.
  • Naprawiono błąd, przez który Wartościowe Cele miały maksymalnie 30 poziom doświadczenia. Naprawiono także błąd, przez który takie cele nie pozostawiały danych wywiadowczych po ich pokonaniu.
  • Naprawiliśmy błąd przez który gracze, którzy pokonali ostatniego przeciwnika w najeździe Smocze Gniazdo i zginęli przed opuszczeniem terenu najazdu mogli powrócić, wykonać najazd i zgarnąć łup ponownie.
  • Naprawiono błędy, które powodowały niestabilność serwerów i utratę łączności.

Studio informuje, że patcha 1.3 na PlayStation 4 do The Division, nie oznacza, że dodatek Podziemie jest dostępny do pobrania. Jak już wiadomo, premiera dodatku na PS4 została zapowiedziana na 2 sierpnia tego roku.