Wiedźmin 3: Krew i Wino – kolejna porcja tajemnic! Jest moc!

0
Wiedźmin 3 GOTY
Rate this post

Rozmowa z twórcami dodatku Krew i Wino? To możliwe i to już 21 maja!

Jakiś czas temu w sieci pojawiła się  tajemnicza strona www, w obrębie której co jakiś czas zamieszczano kolejne awatary userów oficjalnego forum wiedźmina. W sumie wyłoniono 10 szczęśliwców, którzy powinni oczekiwać teraz na wiadomości od CD Projekt RED. Co w nich znajdą? Zaproszenie do studia w Warszawie z okazji zbliżającej się premiery DLC Krew i Wino do Wiedźmina 3. – Osoby te będą miały, między innymi, okazję spotkać się i porozmawiać z deweloperami pracującymi nad dodatkiem, zobaczyć studio, a także zgarnąć okolicznościową koszulkę (a być może i inne precjoza) – tłumaczy przedstawiciel polskiego studia na wiedźmińskim forum.

Co ciekawe, poza wylosowaną dziesiątką jest jeszcze dodatkowych sześć zaproszeń, więc każdy ma szansę wybrać się 21 maja do CD Projekt RED. Co trzeba zrobić? Przygotowano sześć konkursów, które otrzymały nazwę wiedźmiński sześciobój. Najlepsze osoby otrzymają bilecik na wizytę w CD Projekt RED. Regulamin znajdziecie w tym miejscu, a poniżej wrzucamy treść wszystkich konkursów. Spróbujecie szczęścia? Macie czas na wysyłanie prac do 3 maja.

1. Opowiadanie
Jeśli jako główną broń zawsze wybierasz pióro, a zamiast zdjęć z wakacji przywozisz opowiadanie, to to jest konkurs dla ciebie! Wybierz dowolną postać z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i napisz opowiadanie, w którym opiszesz przebieg wizyty tej postaci w naszym studiu w Warszawie.
Opowiadanie powinno składać się z 500 do 2000 słów.

2. Karty do Gwinta
Uwielbiasz gwinta, znasz naszą forumową społeczność od podszewki i jesteś mistrzem painta? W takim razie spodoba Ci się ten konkurs! Twoim zadaniem jest stworzyć 3 nowe karty do Gwinta. Szkopuł tkwi w tym, że na kartach mają się znaleźć użytkownicy naszego forum.
Zilustruj karty własnym wyobrażeniem użytkowników, jako nazwy postaci użyj nicków i dopisz własne opisy postaci na kartach.

3. Znak wiedźmiński
W pierwszym Wiedźminie spędzałeś godziny na zdmuchiwaniu beczek Aardem? Drzewko znaków zawsze rozwijasz jako pierwsze? Podczas ważnych rozmów po kryjomu składasz Axii w nadziei, że „tym razem się uda”? Jeśli tak, to z łatwością podołasz temu zadaniu. Wymyśl całkiem nowy Znak – który nie występuje w grach ani w książkach. Wymyśl nazwę Znaku, symbol i opisz jak działa.
Nazwa i symbol powinny być utrzymane w wiedźmińskich klimatach, a opis Znaku nie powinien przekraczać 200 słów.

4. Wiedźmiński kącik
Cyfrowe wydanie to dla ciebie za mało i zawsze wolisz mieć fizyczny egzemplarz? Zbierasz wiedźmińskie gadżety i wystawiasz je na półce? Stylizujesz fragment albo całość pokoju na wiedźmińską modłę? Pokaż nam swój „wiedźmiński kącik”! Może to być półka, na której trzymasz swoją wiedźmińską kolekcję, może to być wiedźmińskie stanowisko do grania albo dowolny element wystroju, który pokazuje, że jesteś fanem przygód Geralta. Zgłoszenie powinno być pojedynczym plikiem graficznym zawierającym zdjęcie lub zestawienie do czterech zdjęć ukazujących „wiedźmiński kącik”.

5. Forumowy suchar
Jeśli dobrze orientujesz się w życiu naszego forum, a swoimi żartami byłbyś w stanie zmienić bagniste tereny Ziemi Niczyjej na Zerrikańską pustynię, to na pewno odnajdziesz się w tym konkursie. Twoim zadaniem jest napisanie lub narysowanie żartu związanego z naszym forum. Najlepiej takiego, żeby po przeczytaniu trzeba było popić go wodą.
Żart w formie pisemnej nie powinien być dłuższy niż 50 słów. W formie obrazkowej powinien mieć charakter pojedynczego obrazka lub „paska” złożonego z maksymalnie trzech obrazków i powinien być nadesłany jako pojedynczy plik graficzny.

6. Komiks
Nie czytasz książek jeśli nie ma w nich obrazków? Jesteś zagorzałym fanem stosowania onomatopei? Twoją ulubioną formą wypowiedzi są dymki? W takim razie zrobienie komiksu z Ciri powinno ci pójść jak z płatka. Podczas podróży między światami Ciri trafia do naszego, współczesnego świata. Przedstaw jej przygody w formie krótkiego komiksu. Komiks może zostać wykonany dowolną metodą. Powinien mieć od jednej do czterech stron formatu A4. Wszystkie strony powinny być wyraźnie ponumerowane (np. strona 1 z 3). Każda strona powinna zostać wysłana jako pojedynczy plik graficzny. Komiksy składające się z więcej niż jednej strony powinny być spakowane w pojedyncze archiwum .zip.