Crush Your Enemies już dostępne w przedsprzedaży

0
Crush Your Enemies już dostępne w przedsprzedaży
Rate this post

Crush Your Enemies już dostępne w przedsprzedaży na GamesRepublic.com

Wichry wojny dmą, a układ planet i wyschnięte beczki po piwie wskazują na jedno… przyszedł czas na bitwę. Najnowsza gra strategiczna od niezależnego, polskiego studia Vile Monarch, pojawi się 13 lipca, ale już teraz można ją zamówić w przedsprzedaży z 15% zniżką!

Warszawa, 30 czerwca. GamesRepublic.com (https://gamesrepublic.com/), globalny serwis cyfrowej dystrybucji gier na PC należący do 11 bit studios, wspólnie z Gambitious i Vile Monarch uruchomili przedsprzedaż na Crush Your Enemies. Zamawiając grę w przedsprzedaży oszczędzisz 15% i zapłacisz jedynie 8,49€.

Warszawskie studio Vile Monarch, stworzone przez Grzegorza Mazura i Kacpra Kwiatkowskiego, przygotowało nie lada gratkę dla fanów staroszkolnych strategii w Crush Your Enemies. Oto witaj w Generii, świecie wyjętym prosto z bajek o pięknych księżniczkach i dzielnych rycerzach. Całe szczęście świat ten zamieszkuje również Brog i jego barbarzyńska świta, która rabuje, wbija na pal, żłopie piwo i używa nieokrzesanego języka. I to właśnie nimi pokierujesz!

Crush Your Enemies  ma wszystko, za co kochałeś gry RTS – planowanie, dobieranie właściwych typów jednostek, zarządzanie zasobami, przejmowanie terytorium wroga i szukanie najbardziej cwanych formacji swoich wojsk, aby przechytrzyć wroga. Tyle tylko, że całe to strategiczne dobro jest tu skondensowane do postaci zwartego, intensywnego doświadczenia, którym możesz się raczyć nawet jeśli masz niewiele czasu.

Zresztą posłuchaj samego Broga i Kacpra, którzy pokazują grę i opowiadają więcej na tym filmiku:

Cechy gry:

  • Solidne strategiczne wyzwanie w małej paczce: Poziomy są naładowane głębią strategicznych opcji, ale nadają się do miażdżenia w krótkich sesjach.
  • Super proste sterowanie: Do całego tego strategicznego kombinowania wystarczy jeden przycisk myszy.
  • Epicka kampania dla jednego gracza: Gra oferuje godziny strategicznych zmagań dla samotników.
  • Między-platformowy tryb dla dwóch graczy: Graj przeciwko znajomym i bliskim na komputerze albo urządzeniach mobilnych. Tak można bez końca!
  • Urozmaicone profesje jednostek: Każdy z typów jednostek ma swoje unikalne właściwości, niezbędne do opanowania na polu bitwy.
  • Bogaty ekwipunek: Naucz się po mistrzowsku wykorzystywać specjalne przedmioty, które w rękach eksperta mogą przechylić szalę zwycięstwa.
  • Wykręceni bossowie: Stoczył ty kiedy bój z gigantycznym Ślimakiem Śmierci masakrującym całe armie waląc z bańki? Nie? No to najwyższa pora!
  • Historia wypełniona nieprzyzwoitym humorem: Aby Twoja mamuśka nie pomyliła naszej gry ze swoim ulubionym Milusim Średniowiecznym Klikadełkiem!
  • Przemoc, piwo i przekleństwa: Bo dlaczego nie……

Crush Your Enemies jest już dostępne w przedsprzedaży z 15% rabatem na stronie https://gamesrepublic.com/game/indie,crush-your-enemies,5944.html