Gry dostępne w dniu premiery Razer Phone

0
Razer Phone
Rate this post

„Arena of Valor” od studia Tencent, której premiera w USA odbędzie się już wkrótce, to najpopularniejsza na świecie gra typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena). Gracze walczący na telefonie Razer będą mogli przenieść się do samego centrum dynamicznej akcji podczas rozgrywek drużynowych. A to wszystko dzięki potężnym możliwościom telefonu.

„Final Fantasy XV Pocket Edition” stworzone przez studio Square Enix charakteryzuje się uroczą stylistyką i dotykowym sterowaniem, które zostało w pełni zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Świat piętnastego „FINAL FANTASY” jest w zasięgu Twojej ręki.

„Gear.Club” od Eden Games, to prawdziwy świat samochodów w Twojej kieszeni. Ta piękna gra wyścigowa z grafiką 3D oferuje realistyczne doświadczenie w zakresie jazdy, w pełni symulowane silniki, układy napędowe, zawieszenia i aerodynamikę.

„Lineage 2: Revolution” od studia Netmarble Games Corporation to przełomowy, mobilny MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game), który na nowo definiuje możliwości urządzeń mobilnych. Gra pozostaje wierna swoim komputerowym korzeniom, ukazując wspaniały, otwarty świat na silniku Unreal Engine 4, raidy, 200-bitowe oblężenia zamków oraz walkę z innymi graczami w czasie rzeczywistym na masową skalę.

„Old School RuneScape” od Jagex Limited ukazuje swoje nostalgiczne dziedzictwo, oferując nam autentyczne i wiarygodne doświadczenie polegające na kontrolowaniu przebiegu wyborów demokratycznych. Liczne elementy rozgrywki będące dużym wyzwaniem dla graczy zapewniły Old School RuneScape wyjątkową pozycję w dziedzinie gier opartych na rywalizacji.

„RuneScape” od Jagex Limited, to gra, która zachęca użytkowników do wejścia w średniowieczny świat fantasy pełen epickich przygód, fascynujących postaci i oddanej społeczności, która pomaga w rozbudowywaniu gry. Przepełnione brytyjskim humorem „RuneScape” przedstawia niekonwencjonalny świat, w którym można swobodnie się poruszać  i odkrywać nowe miejsca w dowolny sposób.

„Shadowgun Legends” od studia Madfinger Games, to strzelanina RPG z epicką kampanią dla jednego gracza, wymagającym trybem kooperacji oraz opartym na rywalizacji trybem PvP. A wszystko to z oszałamiającą grafiką, która przekroczy granice tego, co można osiągnąć na urządzeniu przenośnym.

„Tekken” od BANDAI NAMCO Entertainment Europe, to gra w której gracz będzie mógł wybierać spośród postaci z oryginalnymi stylami walki, ulepszać i odblokowywać unikatowe ruchy dla każdego wojownika, tworzyć własne style i dostosowywać je w zależności od przeciwnika oraz uzyskać dostęp do wymagających trybów gry.

„Titanfall: Assault” stworzone przez studio NEXON Co., Ltd. oraz Particle City, Inc., to nowy mobilny RTS (Real Time Strategy), który na nowo definiuje ten gatunek dzięki szybkiej akcji i intensywnym bitwom PvP. Rozgrywka osadzona jest w rozległym świecie najlepiej sprzedającej się serii gier Titanfall, gdzie gracze będą mogli tworzyć i używać talii wirtualnych kart, aby rozmieścić zwinnych Pilotów, potężnych Tytanów i taktyczne Karty Spalania w szybkich, synchronicznych bitwach wieloosobowych.

„World of Tanks Blitz” od Wargaming Group Limited, to darmowa gra MMO skupiająca się na agresywnej walce czołgami. Imponująca lista ponad 250 najpopularniejszych pojazdów pancernych, wspaniała grafika, intuicyjne dotykowe sterowanie na tabletach i telefonach, a także wsparcie myszki i klawiatury na komputerach osobistych sprawiają, że w „World of Tanks Blitz” możesz zagrać kiedy tylko chcesz, niezależnie od tego, gdzie jesteś.