PlayStation 4 Neo z premierą w 2016 roku!

0
PlayStation Store PlayStation Plus
Rate this post

Prezentacja konsoli PlayStation 4 Neo jeszcze w tym roku! A co więcej wiemy?

Co prawda Sony na targach E3 2016 prezentowało jedynie same gry, lecz możemy mieć pewność, że nowa konsola PlayStation 4 Neo pojawi się wkrótce w sklepach. Najnowsze wieści głoszą, że PS4 Neo trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku!

Przed targami światło dzienne ujrzał oficjalny news na temat powstawania PlayStation 4 Neo. Nowa konsola zapowiedziana została przez Andrew House jeszcze przed targami w Los Angeles. Niestety, bez dodatkowych szczegółów.

Dodatkowe informacje odnośnie nowej konsoli powinniśmy otrzymać już niebawem, bowiem premiera PlayStation 4 Neo w Japonii planowana jest jeszcze na rok 2016! (informacje z Eurogamer – Digital Foundry).

„Kilka źródeł poinformowało mnie, że mocniejsza wersja PlayStation 4 będzie dostępna jeszcze w tym roku, mimo, że urządzenie nie zostało zaprezentowane na targach E3.”

Mamy nadzieję że Sony potwierdzi datę premiery i oficjalnie zaprezentuje nam swój najnowszy sprzęt. Realnym czasem pokazu PlayStation 4 Neo być może będzie Gamescom 2016, który odbędzie się w dniach 17-21 sierpnia.

Cała ta pogoń za premierą nowej konsoli zapewne ściśle powiązana jest z konferencją Microsoftu, na której zaprezentowana została konsola Xbox One X oraz zapowiedziany został Project Scorpio. Może to również mieć ogromny wpływ na datę premiery PS4 Neo.

Jeżeli wszystkie doniesienia odnośnie nowych konsol się sprawdzą, to pod koniec roku w ręce graczy trafią trzy nowe urządzenia: Xbox One S, PlayStation 4 Neo i PlayStation VR. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Źródło: http://www.videogamer.com/news/ps4_neo_will_launch_this_year_despite_e3_no_show_claim_sources.html