Xbox One S oficjalnie! Zobacz jak wygląda nowa konsola Microsoftu

0
Xbox-One-S
Rate this post

Nowa konsola od Microsoftu!

Plotki znowu się potwierdzają. Kilka dni temu pisaliśmy o przecieku danych na temat nowej konsoli Microsoftu. Podczas trwających targów E3 Microsoft na swojej konferencji ujawnił nowa wersję obecnej konsoli. Nowa konsola to Xbox One S.

Nowy model Xbox’a ma być pomniejszony o 40 procent. Na pokładzie zostanie zainstalowany dysk twardy o pojemności 2TB (limitowane, premierowe wydanie). Dorzucono również wsparcie dla rozdzielczości 4K, jednak jego wnętrze nie ma mocniejszych podzespołów od poprzedniej wersji. Odświeżono również kontroler oraz dodano podstawkę, dzięki której ustawimy Xbox One S pionowo. Jedną z ciekawych rzeczy jest wbudowany w obudowę zasilacz.

Gigant z Redmond informuje nowy Xbox One S będzie kosztował w USA ok. 300 dolarów z najmniejszym dostępnym dyskiem (500 GB). Wydanie specjalne, premierowe z dyskiem 2 TB to koszt około 400 dolarów, zaś trzecia ostatnia wersja nowej konsoli Xbox One S będzie dostępna z dyskiem 1 TB i wyłożymy na nią 350 dolarów. Konsola ma zadebiutować w sierpniu tego roku. Ktoś się skusi ?