Popularne szkolenia IT

0

Szkolenia IT dopasowane są perfekcyjnie do aktualnych potrzeb rynku. Bez względu na to, czy stawiasz pierwsze kroki w tej branży, chcesz utrwalić wiedzę, czy przyswoić nowe umiejętności, z pewnością znajdziesz odpowiednie szkolenie. Zwróć koniecznie uwagę na program i kadrę. Dzięki temu upewnisz się, czy jest na wystarczająco wysokim poziomie. Zobaczysz również, czy jest dostosowany do Twojej aktualnej wiedzy i umiejętności.

Excel

Jeśli chcesz znaleźć pracę na stanowisku pracownik biurowy, musisz obowiązkowo opanować Excela. Na szkoleniu możesz opanować formuły, funkcje, wykresy przestawne, funkcje i skróty programu. Zapoznasz się dokładnie z całym pulpitem, kartami i oknami. Na zajęciach stworzysz od podstaw arkusz kalkulacyjny, wykresy i tabele. Nauczysz się korzystać z przydatnych funkcji, takich jak prognozowanie 1 kliknięciem, mapy 3 i „Powiedz mi, co chcę robić”.

WordPress

Zapisując się na szkolenie z WordPress, nauczysz się budować responsywne, ładne i funkcjonalne strony internetowe. Będą świetnie wyglądać na wszystkich urządzeniach. Zobaczysz, jak wygląda pulpit nawigacyjny WordPressa i jak z niego korzystać. Będziesz tworzyć strony i posty i co najważniejsze, poznasz wreszcie, jaka jest różnica pomiędzy nimi. Poznasz główne cechy WordPressa. Zobaczysz, w jaki sposób chronić i konfigurować strony. Nauczysz się również tworzyć własne menu i systemy nawigacji, które będą przydatne zarówno dla odwiedzających, jak i wyszukiwarek.

3Ds Max

Dużą popularnością cieszą się też szkolenia 3ds max. Jeśli chcesz zostać grafikiem komputerowym, zwróć na nie szczególną uwagę. Na zajęciach możesz się nauczyć następujących rzeczy:

 • tworzenie własnych projektów 3D,
 • nawigacja po interfejsie programu,
 • tworzenie modeli, materiałów i renderowanie,
 • tworzenie modeli 3D do gier wideo,
 • animowanie obiektów i kamer,
 • obsługa wbudowanych narzędzi do modelowania pól, aby robić zdjęcia realistycznych modeli 3D.

3Ds Max to główne oprogramowanie w branży 3D. Jest szeroko stosowane w takich dziedzinach, jak gry wideo, film, wizualizacje medyczne i architektoniczne, animacje, wzornictwo przemysłowe i grafika koncepcyjna. Bez względu na to, gdzie chcesz wykorzystać ten program, na pewno warto go przyswoić.

C++

C++ jest obecnie jednym z najczęściej używanych języków programowania. Zorientowany jest obiektowo. Oferuje najwyższą kontrolę nad wykorzystaniem danych, interfejsem i alokacją zasobów. Zajęcia koncentrują się na:

 • zrozumieniu, w jaki sposób funkcje C++ pomagają pisać zwarty i wydajny kod,
 • pojęciach, takich jak wyrażenia lambda, konstruktory ruchów i operatory przypisania,
 • pisaniu szybkich i wydajnych programów C++, kompilacji kodu źródłowego i tworzeniu plików wykonywalnych,
 • poznaniu funkcji pozwalających programować kompaktowe i wydajne aplikacje C++,
 • standardowej bibliotece, ułatwiającej budowanie solidnych programów i przyswojenie języka na wysokim poziomie.

C++ obejmuje kilka operatorów, takich jak operatory porównania, arytmetyki, manipulacji bitami i logiczne. Używany jest głównie w oprogramowaniu systemowym/aplikacyjnym, sterownikach, aplikacjach klient-serwer i wbudowanym oprogramowaniu układowym.