Miejskie życie – czyli nowy dodatek do The Sims 4

0
The Sims 4 Miejskie życie
Rate this post

Electronic Arts zapowiedziało nowy dodatek do The Sims 4Miejskie życie. Jak mówią twórcy, Simowie przeniosą się z mieszkań do apartamentów i będą mieli możliwość wyboru jednej z trzech ścieżek życiowych związanych ściśle z aglomeracją. Na naszych Simów czekać będą również nowe rozrywki, takie jak bary karaoke czy festiwale muzyczne. Będzie także możliwość zagrania w grę na nowej konsoli, spróbować sił w koszykówce czy upiększyć okolicę nienagannym muralem.

Miejskie Życie będzie jednym z najbardziej wciągających dodatków, jakie kiedykolwiek wydaliśmy, a gracze zasmakują tego, co może się stać, gdy Simowie z przedmieść wprowadzają się do miasta” – zaznacza starsza producent SimsówLyndsay Pearson.

„Przez ostatnie dwa lata Maxis wydało ponad 20 darmowych aktualizacji i 13 pakietów, nieustannie wsłuchując się w opinie fanów, aby dać graczom możliwość cieszenia się wciąż świeżym produktem i odkrywania nowych sposobów rozgrywki” – dodaje Pearson.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun najnowszego dodatku do gry The Sims 4 Miejskie życie. DLC ukaże się 3 listopada i dostępne będzie na PC i Mac.