Edycja specjalna Xbox One S z okazji premiery Gears of War 4!

0
Xbox One S Gears of War 4
Rate this post

Microsoft prężnie przygotowuje się do swoich tegorocznych premier, lecz bez wątpienia to Xbox One S i Gears od War 4 są tymi najważniejszymi.

Na targach w Los Angeles Microsoft zaprezentował specjalną edycję elitarnego kontrolera do XOne. Z pewnością łatwo się domyśleć, że chodzi o pada stylizowanego na Gears od War 4. Kontroler prezentuje się wyśmienicie i w pełni oddaje charakter gry. Co ważne, wszystko wskazuje na to że nowy pad dostępny będzie w pakiecie z Xbox One S.

W sieci krąży wiele plotek na temat pakietów nad którymi pracuje Microsoft. Najbardziej prawdopodobna zakłada, że w skład nowego zestawu wejdzie:

  • Xbox One S
  • Xbox One Elite Controller
  • Gears of War 4

Microsoft z pewnością nie zawiedzie swoich graczy, bowiem zarówno kontroler jak i sama konsola Xbox One S mają być podrasowane wizualnie. Do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony Microsoftu, lecz zapewne to tylko kwestia czasu. Więcej szczegółów powinniśmy poznać podczas targów Gamescom, w końcu to idealne miejsce i czas na prezentację nowego pakietu.

Poniżej krótka zapowiedź tego, co może trafić w ręce graczy: