Pokemon Go z trybem PvP i opcją wymiany Pokemonami?

0
Aktualizacja Pokemon GO
Rate this post

Aktualizacja wyjdzie prawdopodobnie w grudniu.

Pokemon GO mimo wielu wzlotów i upadków wciąż cieszy się niezwykle dużą popularnością. Co prawda z ulic zniknęły już tłumy przechadzających się trenerów w pocie czoła szukających kolejnych to stworków do kolekcji, lecz twórcy jeszcze nie spisali aplikacji na straty. Niantic doskonale zdaje sobie sprawę, że w Pokemon GO gra coraz mniej graczy, dlatego cyklicznie wdrażane będą kolejne aktualizacje aplikacji. Oczywiście firma ma na celu jedno – zachowanie jak największej ilości graczy w grze oraz zachęcenie do powrotu tych, którym łapanie Pokemonów już się znudziło.

Najnowszą aktualizację Pokemon GO potwierdził również prezes Niantic. Niestety, w dalszym ciągu nie wiadomo czym zaskoczą nas twórcy, lecz z pewnością będzie to coś wielkiego. Zgodnie z informacjami zamieszczonymi przez serwis GamenGuide, w najbliższym czasie do graczy trafi zapowiedziana już wcześniej duża aktualizacja Pokemon GO. Ogromną nowością mają być walki w trybie PVP oraz wymiany Pokemonami, o czym pisaliśmy już wcześniej w tym artykule.

Aktualizacja Pokemon GO prawdopodobnie trafi do graczy jeszcze w grudniu, a wraz z nią spora dawka zmian i nowego contentu. O ile plotki okażą się prawdą w kolejnym update wprowadzone zostaną również Pokemony 2 generacji oraz młode wersje wybranych stworków. Lista Pokemonów uzupełniona zostanie o Pichu oraz Magby.

Jak powyższe zmiany wpłyną na system wykluwania jajek w Pokemon GO? Tego do końca nie wiadomo, bowiem dotychczas z jaja wykluć mógł się jedynie dorosły osobnik.

Premiera Pokemon GO odbyła się w lipcu tego roku i w zaskakująco szybkim tempie opanowała miliony urządzeń mobilnych na całym świecie. Obecnie zarobek z mobilnych Pokemonów szacuje się na ponad 600 milionów dolarów.

A co Wy byście chcieli ujrzeć w kolejnej aktualizacji Pokemon GO?