Aktualizacja 1.5 do American Truck Simulator

0
Aktualizacja 1.5 do American Truck Simulator PC
Rate this post

Kolejne nowości w American Truck Simulator

Aktualizacja 1.5 do American Truck Simulator wprowadza kolejne nowości w grze. Tym razem w ręce graczy trafi rozbudowana sieć dróg oraz poszerzone krajobrazy, a wszystko to wzorowane na realnym świecie.

Z radością ogłaszamy, że nasza praca nad przeskalowaniem American Truck Simulator została ukończona – ogłosił przedstawiciel SCS Software. – W ciągu ostatnich sześciu miesięcy zainwestowaliśmy w ten projekt tysiące godzin. Nasz wysiłek zaowocował rezultatami, z których jesteśmy bardzo dumni; opracowana na nowo sieć dróg znaczne bardziej przypomina rzeczywistość. Uczyniliśmy kolejny, wielki krok naprzód w zadaniu, jakie sobie postawiliśmy: pokazać Stany Zjednoczone takimi, jakimi są, jak widzą je prawdziwi kierowcy.

W czerwcu zapowiadano już zmianę skalę mapy. Zgodnie z obietnicą skala została zmieniona z 1:35 na 1:20. Oznacza to, że świat dostępny w grze powiększy się aż o 1,75 raza! To jednak nie koniec nowości w aktualizacji 1.5 do ATS. Wprowadzono kolejne poprawki w Kalifornii, Nevadzie i Arizonie, poprawiając ich odwzorowanie z rzeczywistości. Dodano całkowicie nowe miasto Santa Maria oraz przebudowano Oxnard. Z mniejszych zmian jakie zauważymy w grze to wydłużony cykl dnia i nocy oraz poprawiony balans ekonomii.

Poniżej znajdziecie krótki materiał filmowy podsumowujący aktualizację 1.5 do American Truck Simulator: