Assassin’s Creed III kolejna darmowa gra z okazji urodzin Ubisoftu

0
Assassin’s Creed III za darmo
Rate this post

Assassin’s Creed III za darmo!

Jeżeli ktoś z Was nie posiada w bibliotece gier Assassin’s Creed III, będzie mógł pobrać wspomniany tytuł zupełnie za darmo już 7 grudnia. Z oferty będą mogli skorzystać tylko użytkownicy komputerów osobistych (PC).

Już wcześniej podejrzewano, że Assassin’s Creed III zostanie dodany do listy darmowych gier, mogliśmy zauważyć to po kalendarzu Ubisoft’u. Deweloper potwierdził informacje, umieszczając okładkę gry na stronie UBI30, więc możemy mieć stuprocentową pewność, że gra zostanie niebawem udostępniona.

Gra Assassin’s Creed III jest zwieńczeniem 'prezentów’, które otrzymaliśmy od Ubisoftu z okazji 30. lecia istnienia firmy. Wcześniej w ramach urodzinowej akcji, mogliśmy pobrać zupełnie za darmo takie gry jak : Beyond Good & Evil, The Crew, Rayman Origins, Prince of Persia: The Sand of Time czy Splinter Cell. W listopadzie wrzucono do biblioteki Far Cry 3: Blood Dragon i tytuł ten możemy pobierać właśnie do 7 grudnia.

Jak możemy pobrać Assassin’s Creed III ? Pierwszym sposobem jest odpalenie aplikacji Uplay i przejście do zakładki UBI30. Drugim sposobem jest odwiedzenie oficjalnej strony klubu Ubisoftu.