Jak wybrać dobre dla nas biurko gamingowe?

0
biurko gamingowe
Rate this post

Dzisiaj płacąc odpowiednią cenę, możemy mieć właściwie wszystko. Natomiast to co najdroższe, niekoniecznie będzie dla nas najlepsze. Kluczem jest wybranie takiego produktu, który spełni nasze oczekiwania i będzie posiadał wszystko to, czego potrzebujemy, a zbędnych bajerów nie będzie. Dobre biurko komputerowe dla gracza cechuje się szeregiem właściwości, jednak to najlepsze dla nas, musi spełniać określone wymagania.

Oglądając letsplayerów w serwisie YouTube czy na Twitchu, łatwo zauważyć jeden charakterystyczny element, który łączy większość z nich. W rogu ekranu widzimy, jak siedzą na krześle, jednak nie jest to normalne, standardowe krzesło, a specjalistyczny fotel gamingowy. Na tym poziomie rozwoju e-sportu i całej sceny gamingowej, granie na dedykowanych do tego typu siedziskach nikogo już nie dziwi. Czego jednak nie widzimy, o ile nie obejrzymy vlogowego filmiku, na którym gamer pokaże nam swoje stanowisko, to biurka, na którym znajduje się klawiatura, głośniki, monitor itd. Biurka gamingowe są równie istotnymi, choć mniej medialnymi, sprzymierzeńcami profesjonalnych, pół-profesjonalnych czy w pełni casualowych graczy. Dzieje się tak dlatego, że są po prostu ergonomiczne. Biurko komputerowe dla gracza jest tak skonstruowane, że po prostu wygodniej siedzi się przy komputerze, więc dla osób pracujących na zasadach home office, również będzie wsparciem.

Co posiada biurko komputerowe dla gracza?

Czego potrzebujemy, żeby siedzieć przed komputerem w pełnym komforcie? Może specjalnej przelotki na kable w biurku, żeby nic się nam plątało? A może uchwytu na napój czy widełek na odwieszenie słuchawek? A może regulacji wysokości czy dodatkowego oświetlenia LED, które nie będzie inwazyjne w nocy, a jednak zapewni nam źródło światła? Odpowiedź brzmi: wszystko z powyższych i jeszcze więcej. Firm, które produkują fotele, biurka i inne akcesoria dla graczy jest coraz więcej, ponieważ jest to niezwykle chłonny rynek, który cały czas się rozwija. Jednak jak w każdej typu branży, choć innowacje są ważne, nie da się podważyć funkcjonalności klasycznych rozwiązań i produktów, które oferują firmy, biorące udział w „wyścigu zbrojeń” od wielu lat.

Biurko gracza od DXRacer

Marka DXRacer to jeden z amerykańskich pionierów w zakresie foteli gamingowych i wraz z rozwojem branży w ofercie umieściła również profesjonalne, gamingowe biurka. Jej siedziba zlokalizowana jest w USA, gdzie zespół specjalistów i konstruktorów czuwa nad każdym projektem. W Polsce możemy je zakupić u autoryzowanych sprzedawców, dzięki czemu mamy pewność, że otrzymujemy tę samą, najwyższą jakość. Biurka DXRacer mogą mieć:

  • różny stelaż – w kształcie litery Z lub T,

  • oświetlenie LED,

  • określony kształt blatu,

  • wielkość podkładki,

  • regulację wysokości.

Biurka gamingowe DXRacer posiadają wszystkie wymienione w liście udogodnienia, jak również te wymienione wyżej. Ich blaty wykonane z płyty meblowej w optyce węglowej, która zapewnia niesamowity efekt wizualny. Biurka posiadają wygodne podkładki pod klawiaturę i mysz, a ich boki zabudowane są estetycznymi zakończeniami, które powstrzymają wszelkie przedmioty przed spadnięciem z blatu.

Biurko gamingowe DXRacer to mnogość możliwości

Jeśli potrzebne jest profesjonalne biurko gamingowe LED z regulowanymi parametrami, wykonane z solidnych materiałów i wyprofilowane tak, by pasowało do naszych potrzeb, to modele oferowane przez DXRacer zdecydowanie są warte sprawdzenia. Poza kwestiami czysto technicznymi dochodzą aspekty wzornictwa, co również wpływa na nasz komfort podczas grania czy pracy na komputerze. Bardziej stonowany model? A może krzykliwy wzór korespondujący z założeniami gamerskiego kącika? Oferta DXRacer wyczerpuje oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów!