Autorzy wyciągają wnioski po becie. Battlefield 1 zostanie znacznie usprawniony

0
Battlefield 1 poprawki
Rate this post
Beta Battlefield 1 przyciągnęła ponad 13 milionów graczy. Były to największe testy w historii Electronic Arts.

Popularna w ostatnim czasie produkcja, jaką jest Battlefield 1, znacznie podzieliła graczy. Wielu zapalonych fanów strzelanki czeka na premierę mimo, że testy nie pokazały oczekiwanej przez wszystkich jakości. Twórcy jednak dokładnie zbadali całą sprawę i postanowili znacznie ulepszyć produkcję.

Z najnowszych informacji udało nam się ustalić, że do Podboju wróci system kuponów. Twórcy mieli na celu udoskonalenie tego wariantu gry, jednak zmiana nie została dobrze przyjęta przez testerów. W konsekwencji, w pełnej wersji zbierzemy punkty nie tylko za przejęcie celu, ale także za zabijanie przeciwników. Zmiany pojawiły się również w Szturmie, jednak w tym temacie nie ma żadnych konkretów.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, zmianie ulegnie siła lekkiego czołgu, żywot koni i dostęp do wyposażenia. A to jeszcze nie koniec zmian, jednak o innych dowiemy się pewnie bliżej premiery. Na szczęście EA nie jest obojętne na graczy i dzięki naszym obserwacjom Battlefield 1 może zostać jeszcze bardziej udoskonalony.