Xbox One Scorpio dzięki programowi wymiany konsol

0
Xbox-One
Rate this post

Xbox One Scorpio tańszy dzięki specjalnemu programowi?

Premiera Xbox One Scorpio (Project Scorpio) została zaplanowana pod koniec przyszłego roku i według udostępnionych informacji Microsoftu będzie to najmocniejsza konsola dostępna na rynku. Niestety, cały czas nie podano ceny nowej konsoli podejrzewamy, że nie będzie ona tania …

Gigant z Redmond chce zapewnić płynną przesiadkę na Project Scorpio, dzięki programowi wymiany konsol. Co to oznacza? Jeżeli oddamy Xbox One w punkcie, który bierze udział w specjalnej akcji otrzymamy zniżkę na nową konsolą Xbox One Scorpio.

– Niektórzy nasi partnerzy prowadzą program wymiany sprzętu i zamieramy to kontynuować. Pragniemy, by przejście między konsolami przebiegało jak najbardziej płynnie. Podpiszemy nowe umowy z naszymi detalicznymi partnerami, by usprawnić proces przesiadki dzięki programom wymiany konsol oraz podobnym inicjatywom – Dave McCarthy, główny menedżer Xbox Services.

McCarthy informuje również, że przejście z Xbox One na Xbox One Scorpio nie spowoduje utraty żadnych gier, kompatybilność tytułów w pełni zostanie zachowana.

Ciekawe, czy w momencie oddania Xbox One otrzymamy sporą zniżkę na nową konsole Scorpio. Miejmy nadzieję, że niedługo poznamy więcej szczegółów.

Jak sądzicie Sony zorganizuje również program wymiany konsol z PlayStation 4 na PlayStation 4 NEO?