Bardzo realistyczne wrażenia z GTA V na VR

0
GTA V na VR
Rate this post

Już w listopadzie będziemy mogli cieszyć się wirtualną rzeczywistością na PlayStation 4. Mimo, iż z zapowiedzianych na ten rok produkcji, większość nie zaskakuje nas oczekiwaną jakością, to GTA V na VR z pewnością by nas nie zawiodła.

Jak wiemy, GTA V została okrzyknięta jedną z najlepszych produkcji ostatnich lat. Produkcja nie dostała jeszcze oficjalnego wsparcia dla wirtualnej rzeczywistości, jednak stworzona została specjalna modyfikacja, która została wykorzystana przez autorów Virtuix Omni.

Czym jednak jest Virtuix Omni? Jest to specjalnie skonstruowana bieżnia, która pozwala czerpać jeszcze większą przyjemność z gry z użyciem gogli VR. Na poniższym filmiku możecie zobaczyć, że Grand Theft Auto V na tym sprzęcie hasa wspaniale.

Jedynym problemem, który nadal stoi na przeszkodzie naszemu szczęściu to utrzymująca się wysoka cena. Virtuix Omni wyceniona została na 699$, czyli w przeliczeniu jest to jakieś 2680 zł. Należy jednak pamiętać, że do pełni szczęścia potrzebujemy także mocnego PC oraz gogli VR.