Beyond Good & Evil to kolejna darmowa gra od Ubisoftu!

0
Beyond Good and Evil
Rate this post

Z okazji 30-lecia Ubisoftu udostępniono kolejną grę za darmo.

Ubisoft w ostatnim czasie rozpieszcza swoich graczy. Właśnie dostaliśmy kolejny darmowy tytuł z okazji 30-lecia firmy. Tym razem jest to Beyond Good & Evil.

Od czerwca Ubisoft serwuje swoim graczom kolejne darmowe produkcje, które można pobrać na platformie Uplay. Niestety oferta skierowana jest tylko do użytkowników komputerów stacjonarnych PC.

Rozdawanie za darmo gier to dość nietypowy, lecz bardzo entuzjastycznie przyjęty przez graczy sposób na świętowanie urodzin firmy. Pierwszym tytułem jaki otrzymaliśmy było Prince of Persia: The Sands of Time, a kolejnie zagraliśmy w darmowe Clancy’s Splinter Cell. W sierpniu na komputerach królował Rayman Origins, a we wrześniu ścigaliśmy się w The Crew.

W październiku darmową grą jest Beyond Good & Evil. Co ważne, tytuł do pobrania dostępny będzie od 15 października. Całkiem możliwe, że również tego dnia otrzymamy dodatkowe informacje o Beyond Good & Evil 2 – bowiem prace nad grą ruszyły pełną parą.

Cały czas jeszcze możecie pobrać całkowicie za darmo wrześniową pozycję, czyli The Crew. Warto jednak się pospieszyć, bo promocja na grę kończy się już 15 października.