Detached – najnowsza aktualizacja z trybem Race już dostępna na Steamie i Oculus Store!

0
Detached
Rate this post

Detached – najnowsza aktualizacja z trybem Race już dostępna na Steamie i Oculus Store! Obejrzyj najnowszy tutorial. Rozpocznij rywalizację i walcz o zwycięstwo – pobierz aktualizację Detached w sklepie Oculusa i na Steamie już teraz!

Stań do walki w dynamicznym wyścigu! Najnowsza aktualizacja Detached wprowadzająca mnóstwo dodatkowej zawartości pojawiła się dziś na Steamie i w Oculus Store. Oprócz nowego trybu rozgrywki wieloosobowej gracze skorzystają z rankingów społeczności, nowego poziomu trudności oraz usprawnionego prywatnego lobby. Sprawdź poradnik wideo!

Poznaj zasady trybu Race w nowym poradniku wideo:

Tryb Race to wyzwanie dla tych, którzy kontrolę skafandra EVA opanowali do perfekcji. Wyścigi wśród części zniszczonego statku kosmicznego dostarczą niezwykłych emocji, a najmniejszy błąd może kosztować życie. Udowodnij, że to Ty rządzisz w tej części kosmicznych rubieży! Skup się na rywalu, który tylko czeka na Twój błąd. Chwila nieuwagi wystarczy, by przeprowadzić kontratak za pomocą wbudowanych funkcji skafandra EVA. Umiejętnie wykorzystuj moduł przyspieszenia, aby wyjść cało z każdej sytuacji.

Tryb Race to dopiero początek nowości w Detached. Najlepsi gracze znajdą się w rankingach wyników, dostępnych we wszystkich trybach gry, a dołączenie do zabawy nigdy nie było aż tak proste dzięki prywatnemu lobby, gdzie wybierzesz odpowiedni schemat sterowania oraz tryb gry.

Z kolei na fanów swobodnej eksploracji czeka poziom trudności Simulation – poruszanie się w kosmosie zyskuje nowy wymiar realizmu. Tryb jest ukłonem w stronę najbardziej zagorzałych fanów kosmicznych wypraw, dla których najważniejsza jest imersja. Zniesione limity przyspieszenia powodują, że musisz ostrożnie planować każdy swój krok. Rozważnie korzystaj z silniczków, by na bieżąco korygować tor lotu i sprawdzić, czy poradziłbyś sobie jako prawdziwy kosmonauta!

Usprawnienia wprowadzane przez aktualizację:

  • Tryb wieloosobowy – Race
  • Nowość w postaci rankingów
  • Nowe prywatne lobby dla graczy z opcją dostosowywania rozgrywki
  • Nowy poziom trudności – Simulation
  • Nowe poradniki wideo dla dostępnych trybów multiplayera
  • Usunięcie drobnych bugów

Zagraj w Detached na PAX West!

Szukaj stoiska Detached na targach PAX West i zagraj w nowy tryb Race. Stań do walki z developerami i udowodnij, że to Ty jesteś numerem jeden  w odległych, kosmicznych rubieżach!

Pax West: 6 Piętro, Stoisko #6003 (Indie Games Polska)

O Detached

Pozostawiony na pastwę losu, w opuszczonej stacji kosmicznej… uważasz, że w kosmosie nie można się zgubić? Spróbuj znaleźć drogę pomiędzy tysiącami elementów rozbitego transportowca Big Zoe. Bądź czujny i rozwiązuj zagadki logiczne, aby stopniowo przechodzić do kolejnych fragmentów kosmicznej kolonii.

Nieprawdopodobnie klimatyczne środowisko przygotowane przez twórców pozwoli Ci doświadczyć niezwykłej immersji, która w połączeniu z urządzeniami VR dostarcza niezapomnianych wrażeń. Gracze korzystający z HTC Vive i Oculus Rift mogą liczyć na pełne wsparcie kontrolerów, które wzbogacają odczucia towarzyszące rozgrywce.

Aby dowiedzieć się więcej na temat nadchodzących wydarzeń i aktualizacji Detached, śledź profile gry na Twitterze, Facebooku i Instagramie lub wejdź na oficjalną stronę gry. Detached jest dostępne na Steam i w Oculus Store.