Watch Dogs 2 za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX

0
Watch Dogs 2 za darmo z kartami Nvidia
Rate this post

Firma NVIDIA ma przyjemność poinformować o najnowszej promocji, dzięki której nabywca karty graficznej GeForce GTX 1080 lub GeForce GTX 1070, albo notebooka w nią wyposażonego, otrzyma bezpłatnie grę Watch Dogs 2.

Gracz wciela się w niej w rolę genialnego hakera o imieniu Marcus, członka grupy Dedsec operującej w rejonie zatoki San Francisco. Hakerzy przygotowują atak stulecia, którego celem jest system operacyjny ctOS 2.0.

W grze zastosowano między innymi następujące techniki graficzne firmy NVIDIA, które umożliwiły stworzenie wciągającego, interaktywnego świata:

HBAO+ (Horizon Based Ambient Occlusion) – zapewnia bardziej dokładne i realistyczne oświetlenie danej sceny

TXAA (Temporal Anti-Aliasing) – gładsze i wyraźniejsze krawędzie

HFTS (Hybrid Frustum Traced Shadows) + PCSS (Percentage Closer Soft Shadows) – realistyczne miękkie cienie

Watch Dogs 2 wykorzystuje też ANSEL, rewolucyjną metodę wykonywania zrzutów ekranu w grach. Zdjęcia można wykonywać z dowolnej pozycji, modyfikować je za pomocą filtrów przetwarzania końcowego, przechwytywać obrazy HDR o wysokiej jakości i udostępniać je jako materiały o 360-stopniowym polu widzenia do obejrzenia na telefonie komórkowym, komputerze lub za pośrednictwem zestawu VR.

Komputery PC są wiodącą platformą zarówno dla gier klasy AAA jak i tytułów pochodzących od twórców niezależnych. Pecety zapewniają nie tylko rozgrywkę w rozdzielczości 4K, ale również najlepsze wrażenia płynące z użytkowania aplikacji VR. Zarówno karty GeForce GTX 1080 jak i GTX 1070, zbudowane w oparciu o architekturę NVIDIA Pascal, spełniają najwyższe wymagania stawiane przez producentów gogli wierualnej rzeczywistości.

Promocja obowiązuje od 22 listopada do 19 grudnia 2016 roku. Premiera wersji PC gry Watch Dogs 2 zapowiedziana jest na 29 listopada.

Szczegóły na temat promocji znajdziecie pod tym adresem.

Watch Dogs 2 za darmo z kartami Nvidia