Błąd w Overwatch z uroczą D.Va w roli głównej

0
Overwatch-D_vA
Rate this post

Małe błędy w grze

Kilka dni wstecz dodano wiele nowości do Overwatch. Blizzard sprawił graczom mały prezent i dodał kilka atrakcji związanych z Igrzyskami Olimpijskimi. Do gry dodano nowe skrzynki, w których zamieszczono limitowane przedmioty i dodano nowy tryb Futbolúcio, który przypomina Nam Rocket League.

Po samej nazwie nowego trybu w Overwatch możemy wywnioskować, że jest ona związana z futbolem. Jest to jednak futurystyczne wydanie kopaniny, w której bierze udział 6 zawodników (3 na 3). Jednak tylko Lucio otrzymał przywilej i to tylko nim możemy zagrać w nowym trybie. Musimy zapomnieć o innych bohaterach, niestety … Chyba, że .. traficie na błąd w grze. Jednemu z fanów Overwatch’a w trybie Futbolúcio udało się przemycić inna postać uroczą D.Va, która po pojawieniu się na murawie przez większość czasu nie mogła się poruszać, jednak kilka sekund gry pozwoliło jej na strzelenie gola. Na poniższym materiale możecie obejrzeć wspomnianego buga.

Autorem filmu jest BlameTheController i twierdzi, że jest sposób, by przedostać się do ekranu gdzie wybieramy bohatera w momencie ładowania nowego tryb Futbolúcio. Potwierdzają to gracze komentujący wideo, którzy wspominają, że w omawianym trybie pojawił się Reinhardt czy Hanzo.