Brass – gotowi na Przemysłową Rewolucję? Czas wprawić w ruch koła maszyny!

0
Brass
Rate this post

Już dzisiaj, 11 października, fani planszowego klasyka – Brass mogą się cieszyć jego cyfrową adaptacją przygotowaną przez wrocławskie studio – Cublo Games we współpracy z wydawnictwem PHALANX. Po sukcesie na Steam Greenlight i dwóch tygodniach Open Beta testów gra debiutuje na Steam.

Brass jest idealną propozycją dla fanów klasycznych, planszowych gier ekonomicznych. Już od dzisiaj mogą się cieszyć pecetową adaptacją popularnej planszówki a wszystko za sprawą wrocławskiego studia Cublo Games i wydawcy gier planszowych – PHALANX. Po ciepłym przyjęciu na platformach mobilnych (iOS i Android), otrzymaniu od społeczności Zielonego Światła na Steam Greenlight gra już dzisiaj debiutuje na Steamie (http://store.steampowered.com/app/677650/Brass/), w cenie 9,99 USD.

O Brass

To adaptacja popularnej planszowej strategii ekonomicznej, rozgrywającej się w czasach Rewolucji Przemysłowej. Czy masz żyłkę do przedsiębiorczości? To właśnie Brass pozwoli Ci to odkryć, bo aby zdobyć fortunę, będziesz musiał w skupieniu wykorzystywać swój spryt i zmysł taktyczny. W Brass może się bawić do 4 graczy, są przeciwnicy SI oraz zabawa wieloosobowa (sieciowa i lokalna).

Brass – główne cechy gry:

  • BUDUJ – Kluczem do sukcesu są poszczególne gałęzie przemysłu. Czy wybierzesz branżę włókienniczą i zostaniesz tekstylnym magnatem, posiadającym najwięcej przędzalni w Lancashire? A może wolisz skupić się na węglu i stali? Porty i stocznie to kolejne istotne elementy układanki, w końcu nic nie może istnieć bez transportu morskiego.
  • ŁĄCZ – Buduj kanały i linie kolejowe by skomunikować ze sobą miasta i wsie. Tylko wtedy będziesz mógł czerpać zyski ze wszystkich fabryk, nawet tych wzniesionych przez twoich przeciwników!
  • ROZWIJAJ – Badania i rozwój to podstawa. Lepiej rozwinięte branże przynoszą większe zyski. Zaniedbanie rozwoju przez przeciwników zwiększy twoje szanse.
  • HANDLUJ – Śledź uważnie rynki zbytu i sprzedawaj wyprodukowane dobra we właściwym momencie.
  • WYGRYWAJ – Używaj wyprodukowanych dóbr do odblokowania nowych gałęzi przemysłu, ulepszaj sieci kolejowe i zaoszczędź cenne środki. Najbardziej efektywny przedsiębiorca zostaje zwycięzcą.

Brass już od dzisiaj jest dostępny na Steamie. By dowiedzieć się więcej odwiedź oficjalną stronę gry (http://www.brassgame.com), zajrzyj na profile na Facebooku i Twitterze.