Darmowy weekend z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Black Ops 3

0
Call of Duty Black Ops 3
Rate this post

Akcja kierowana jest zarówno do graczy posiadających Black Ops 3 jak i tych, którzy do zakupu gry dopiero się przymierzają. Studio Treyarch przygotowało bowiem dla wszystkich weekend darmowego grania z podwójnym doświadczeniem.

Gracze, który posiadają już Call of Duty: Black Ops 3 mogą szczególnie triumfować. Na serwerach w ten weekend pojawi się spora dawka nowych graczy, którzy będą dopiero nabywać doświadczenia w rozgrywce. Są oni idealnym celem dla wprawionych już w boju żołnierzy posiadających grę od dłuższego czasu. Dużą przewagę można uzyskać nie tylko dzięki znajomości taktyk, ale także samych map na których nowi gracze mogą nie raz się zgubić. Jest to również idealna szansa na szybsze odblokowanie dodatkowej broni i akcesoriów, również w kampanii zombie rozgrywanej w trybie kooperacji.

Nowi gracze również mogą czerpać dużo przyjemności z grania w Call of Duty: Black Ops 3 w ten weekend. Jest to dla nich idealna sytuacja na przetestowanie gry za darmo i rozegranie kilku ciekawych meczy.

Przypominamy, że darmowy weekend z podwójnym doświadczeniem na serwerach Call of Duty: Black Ops 3 trwa już od czwartku. Akcja potrwa do poniedziałku, do godz. 19:00, a nam pozostaje życzyć danych łowów!