Czy Diablo II HD pojawi się na BlizzConie?

0
Diablo II HD BlizzCon
Rate this post

Od kilku miesięcy w sieci krążą plotki na temat odświeżenia klasyka, jakim jest Diablo II. Blizzard wciąż pracuje nad nowymi projektami, w których gronie najprawdopodobniej znajdzie się odświeżona wersja Diablo II.

W ostatnim czasie Blizzard zaszczycił nas produkcją, jaką był Overwatch i do tej pory studio nie chwaliło się swoimi dalszymi planami. Być może z tego powodu, w ostatnim czasie w sieci pojawiają się spekulacje na temat odświeżenia trzech legendarnych produkcji, jakimi są Diablo II, Starcraft oraz Warcraft III. Są to bowiem kultowe produkcje Blizzarda, a wierni fani amerykańskiej korporacji chętnie zapoznaliby się ze zregenerowanymi klasykami.

Evil has survived…

Wczoraj wystartowała strona diablo2hd.com, na której widoczny był napis „Zło przetrwało” oraz zegar odmierzający czas do rozpoczęcia BlizzConu. Nie ma jednak żadnych potwierdzonych dotąd informacji na temat tego, czy Blizzard odpowiada za projekt, jednak warto wspomnieć o wydarzeniu jakie miało w marcu tego roku. Bowiem po pięcioletniej przerwie, twórcy opublikowali świeżutki patch do Diablo II. Podobne działanie mogliśmy zaobserwować także w przypadku Warcrafta.